Бориспiль
C

Головні новини

Міська первинка розпочинає тестування швидкими тестами


З 22 грудня 2020 року сімейні лікарі та педіатри КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» розпочинають тестування швидкими тестами на антиген до SARS-CoV-2 (коронавірусу). Про це на понеділковій плановій нараді 21 грудня повідомив директор медзакладу Євгеній Черенок.

За його словами, відбір біологічного матеріалу, тестування та отримання результату займає 10-15 хв. Все це відбуватиметься в кабінеті сімейного лікаря або кабінеті вірусологічного контролю.

Завдяки виділеним міською радою коштам закуплено 2000 швидких тестів на антиген до SARS-CoV-2. Тести пройшли сертифікацію в Україні.

Крім того, Євгеній Черенок зазначив, що ПЛР-тестування, як і раніше, можна зробити за попереднім записом у кабінеті вірусологічного контролю амбулаторії №1 (вул. Лютнева, 12).

До теми. 

Важливо! 

Згідно наказів МОН тестування проводиться за чіткими показаннями, зокрема:

  1. підозра на СOVID-19 (наявність певної симптоматики);
  2. ознаки ГРВІ;
  3. встановлений діагноз пневмонія;
  4. ймовірний випадок;
  5. підтверджений документально контакт із хворим на СOVID-19 (не раніше, ніж на 8 день після контакту);
  6. повернення з регіонів із значним розповсюдженням СOVID-19 (документальне підтвердження);
  7. планова госпіталізація (лише для задекларованих пацієнтів).

У випадках 1, 2, 3 тестування може бути проведене сімейним лікарем на запланованому прийомі в будь-якій міській амбулаторії. У випадках 4, 5, 6, 7 тестування відбувається в кабінеті вірусологічного контролю за попереднім записом або за направленням сімейного лікаря.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: