Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільські школярі дисципліновано розпочали онлайн навчання


Факт. Із 11 січня учні міських та сільських шкіл приступили до навчання онлайн, водночас маючи велику надію на те, що цей процес триватиме всього лише два тижні.

Джерело: начальник міського управління освіти у науки Тетяна Павленко.

Офіційно. Зі слів Тетяни Павленко, хоча заняття із застосуванням елементів дистанційного навчання поки відбувалися лише один день, управління освіти може резюмувати, що до такої форми навчання міські заклади готові. Начальник управління акцентувала увагу на тому, що розклади виконуються, вчителі забезпечені матеріальною базою, а учні дисципліновано виходять із ними на онлайн зв’язок. Проте, як зазначила Павленко, для освітньої галузі кращим варіантом проведення освітнього процесу все ж є очна форма навчання.

Фахово. Тетяна Павленко стверджує, що конкретної статистики щодо кількості учнів, які щодня виходять на зв'язок із учителями онлайн, управління, як і навчальні заклади міста, не веде. За її словами, поки можна робити висновки лише за враженнями вчителів від проведених уроків. На сьогодні випадки масової відмови учнів від онлайн уроків відсутні. Тетяна Павленко зауважує, що класні керівники проводять велику роз’яснювальну роботу, пояснюючи батькам необхідність за даної епідситуації саме змішаної форми навчання з використанням дистанційних елементів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: