Бориспiль
C

Головні новини

Мультимедіа майже на мільйон – для трьох бориспільських шкіл


Після подання відповідних заявок на оснащення навчальних кабінетів і STEM-лабораторій мультимедійним обладнанням для викладання природничих предметів у закладах загальної середньої та профтехосвіти Міністерство освіти і науки серед інших обрало три бориспільських навчальних заклади: обладнання на більш ніж 900 тис. грн отримають гімназія «Перспектива», ЗОШ №6 та Бориспільський академічний ліцей.

Із «щасливцями» спілкувалися «Вісті».

Керівник НВК «Гімназія «Перспектива» Неоніла Клименко розповіла, що гімназія отримала обладнання для уроків фізики та хімії, адже фізика у них — профільний предмет. Особливе захоплення викликає те, що заклад тепер має новий телескоп. Також Неоніла Клименко повідомила, що цього року у «Перспективі» відкрили ще й біолого-хімічний профіль навчання, а тому нове обладнання буде не зайвим.

Директор ЗОШ №6 Віра Мазура повідомила, що заклад отримав інтерактивні комплекси для хімії і географії, а також окремий комплекс для біології. Ці предмети профільні у 10-11 класах, на сьогодні відповідні кабінети природничо-математичного профілю вже оснащені всім необхідним. За словами директора, рік тому заклад вже отримав обладнання для кабінету математики, завдяки чому вдалося відкрити три старших класи математичного напрямку. До послуг учителів і учнів — документ-камера, принтер, сучасне програмне забезпечення.

Директор Бориспільського академічного ліцею Оксана Пономарьова зазначила, що заклад ще влітку скористався можливістю подати заявку на STEAM лабораторію для кабінету географії. Другий семестр цього навчального року ліцей розпочне навчання за допомогою нового обладнання. Сам комплекс коштує майже 150 тис. грн і включає документ-камеру, цифрову лабораторію, комп’ютер з відповідним програмним забезпеченням (інтерактивні підручники, карти тощо), SMART дошку, принтер.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: