Бориспiль
C

Головні новини

Пристолична ОТГ: щасливі разом


27 листопада чергова об’єднана територіальна громада Бориспільського району отримала позитивний висновок Київської ОДА. Відтак Пристолична ОТГ зробила ще один вагомий крок до можливості створення власної незалежної та спроможної громади.

Голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов розпорядженням за №684 від 26 листопада 2019 року затвердив висновок Київської ОДА щодо відповідності Конституції та Законів України проектів рішень Щасливської та Великоолександрівської сільських рад «Про добровільне об’єднання територіальних громад у Пристоличну ОТГ». Проте повідомляти загалу гарні новини сільські голови Щасливської та Великоолександрівської сільрад не поспішали, поки не отримали на руки документ. Лише у другій половині дня 27 листопада Микола Шмаюн та Галина Шевченко зізналися, що крок до створення незалежної ОТГ зроблено.

Нагадаємо, у 2016 році в Пристоличну ОТГ із центром у Щасливому мали ввійти Щасливська, Гірська та Великоолександрівська сільські ради. План формування даної громади було подано на колегію КОДА, але на цьому історія створення Пристоличної територіальної громади зупинилася. У 2019 вона отримала новий розвиток і висновок.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: