Бориспiль
C

Головні новини

Повертайтеся з перемогою!Бориспіль проводжав на фронт поповнення для 25 батальйону «Київська Русь»


Повертайтеся з перемогою!Бориспіль проводжав на фронт поповнення для 25 батальйону «Київська Русь»


Серед команди бійців, яка 14 березня 2017 року вирушала на передову, щоб влитися у лави батальйону «Київська Русь», мешканців Борисполя не було. Але цей батальйон поріднився з Борисиполем від самого початку війни. У його лавах служили і служать дуже багато наших земляків. І бійці батальйону постійно відчувають опіку і підтримку Борисполя.

Хлопці заїхали до нашого міста дорогою на передову, щоб подякувати за допомогу. Але Бориспіль сам скористався нагодою, щоб сказати спасибі і привітати наших захисників.

Зустріч планувалося провести біля приміщення мерії, щоб мешканці Борисполя могли побачити і приєднатися до вітань. Але дощова погода змусила усіх перебазуватися до залу міської ради.

Гостей представила бориспільський волонтер Надія Литвиненко, яку бійці 25 батальйону тепло називають Мамою Надею. Привітати бійців прийшли Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук, секретар міської ради Ярослав Годунок, заступник міського голови Людмила Пасенко.
Вітальна промова Анатолія Федорчука була чи не найкоротшою із його промов:
— Повертайтеся живими і якомога скоріше!

Від міської ради бійці отримали у подарунок прапори: прапор Борисполя та прапор України.
Голова асоціації Воїнів АТО «Київська Русь» Олександр Чекмаз (позивний «Йожик»), який очолює групу, скористався нагодою, щоб привітати бойового побратима. Він вручив прапорщику Юрію Миколайовичу Семченко, який служив у 25 батальйоні, демобілізувався і нині проживає у Борисполі, нагрудний знак «25 батальйон «Київська Русь».
У батальйоні існує традиція бойових побратимів нагороджувати батальйонною бойовою відзнакою. Але Юрій Семченко не встиг отримати цю відзнаку під час служби.
Повертайтеся з перемогою!Бориспіль проводжав на фронт поповнення для 25 батальйону «Київська Русь»

Бійців, які відправляюится на фронт, привітали і школярі Борисполя. Учні загальноосвітньої школи №7 вручили бійцям пакунок із маскувальною сіткою та листами і малюнками дітей. А вихованці спеціалізованої школи №5, окрім листів і малюнків, підготували браслети та лялечки-обереги. Серед малюнків була і робота Анастасії Камінської, дочки льотчика Сергія Камінського, який загинув на початку війни.

Музичне вітання хлопцям підготував народний хор Червона Калина, де Надія Литвиненко є одним із солістів.
Кілька слів про себе і свою команду розповів представникам ЗМІ командир загону Олександр Чекмаз. Він уже відслужив у 25 батальйоні командиром протитанкового взводу. Пройшов із побратимами Углегорськ, Дебальцево, Попасну. Рік відпочивав після демобілізації.

— Хлопцям тяжко, не можна сидіти на місці , — зазначив він у розмові. — Зібралися разом та йдемо допомагати хлопцям. У команді, яка відправляється сьогодні, — колишні бійці «Донбасу», «Айдару», «Азову», «Святої Марії». Вони почули, що я збираю команду завдяки «сарафанному радіо». «Київська Русь» має авторитет серед військовослужбовців. Щоправда, аж два місяці довелося збирати документи. Та й донині не всі крапки поставлено. Але ми їдемо, на нас чекають побратими.

Нам не потрібен мир, нам потрібна перемога. Тільки після перемоги у нашій державі буде справжній мир.
Низький уклін вам, наші захисники! Нехай, здійсниться побажання, яке висловив Ярослав Годунок:
— Швидше перемагайте і повертайтеся сюди. Бо і тут вистачає роботи для справжніх патріотів України.


Ірина КОСТЕНКО

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: