Бориспiль
C

Головні новини

Трагедія на Світлодарській дузі — Бориспіль втратив ще одного сина-захисника


Трагедія на Світлодарській дузі — Бориспіль втратив ще одного сина-захисника
Об’єднання волонтерських рухів «Архангел» закликає усіх небайдужих на акцію протесту проти політики Міністерства оборони

Голова об’єднання волонтерських рухів «Архангел» Надія Литвиненко повідомила учасників наради у Бориспільського міського голови, що напередодні дня вшанування Святого Мииколая на Сході сталася нова трагедія. На Світлодарській дузі знову утворився котел. За її інформацією, яку Надія Литвиненко отримує безпосередньо з передової, протягом ночі 20 чоловік загинуло, 30 поранено. Це в той час, коли нам з екранів телевізорів повідомляють, зазвичай, про 1-2 загиблих чи поранених, а протягом попередньої доби — лише про 5 загиблих і 6 поранених. За словами Надії, на Світлодарській дузі утворився котел.

На жаль, серед загиблих є і наш земляк із Борисполя — Степаненко. Загинув він кілька днів тому, але й досі його не змогли витягти з поля бою, бо там тривають інтенсивні бої. Також вона стверджує, що у військових чвстинах позабирали автомобілі, якими волонтери забезпечували своїх підопічних.

Об’єднання волонтерських рухів «Архангел» переконане, що трагедія на свілодарській дузі — то пряма провина найвищих ешелонів командування МО України.

Волонтери України написали звернення до КМДА, що з 20 грудня вони розпочинають безстрокову мирну акцію під будівлею Міністерства Оборони України з такими вимогами:

1. Негайно організувати круглий стіл волонтерів України з чиновниками Генерального Штабу України за участі засобів масової інформації;
2. Стоп гібридній війні;
3. Повне перезавантаження Міністерства Оборони України;
4. Відставка Полторака та Муженка;
5. Максимальна допомога воїнам на передовій;
6. Негайне повернення у військові частини волонтерських автомобілів;
7. Правдиве висвітлення інформації щодо подій на Сході.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: