Бориспiль
C

Головні новини

Бориспіль прикрашається до Великодня


Бориспіль прикрашається до Великодня

На центральній площі Борисполя напередодні Великодня з’явилися писанки з автентичними орнаментами нашого краю.

Ці писанки були виготовлені на замовлення Бориспільської міської влади як подарунок мешканцям міста до світлого свята Воскресіння Христового.

Площу прикрасили чотири писанки. Символи, які на них нанесені — це сонячні (солярні) знаки. Ці симоли прийняті для України, для нашої місцевості — Київської та Полтавської області. Орнаменти підготувала Бориспільська спілка митців.

Виготовляв писанки давній партнер Борисполя, фірма «Арт Степанов». Саме це підприємство проводило реконструкцію фонтана на Європейській площі. І вони ж виготовляли пам’ятник Володимиру Мономаху, втіливши в життя запропоновану їм нестандартну ідею цього пам’ятника. Яйця зроблені із армованого пінопласту і покриті спеціальним пластиком.
Бориспіль прикрашається до Великодня

У п’ятницю, 30 березня, писанки було встановлено на площі перед мерією Борисполя.
Розповідаючи про них представникам «Вістям», перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук розшифрував значення кожної. Він наголосив, що усе це взято з нашого коріння і з нашої культури.

На червоній писанці зображено символ «Божа ручка», на синій — «Велика Богиня», на жовтій — «Ружа», на зеленій —— «Дерево життя». Микола Петрович зазначив, що ці символи потрібні для виховання нашої молоді, для виховання поваги до всіх тих традицій, які століттями складалися в нашій Україні.
Бориспіль прикрашається до Великодня

Але площа ще не зовсім готова до Великодніх свят. На місці центрального струменя фонтану, де поки що залишається різдвяна зірка, буде також сюрприз для мешканців нашого міста із застосуванням світлодіодних технологій.

У той же час, писанки припали до вподоби Бориспільцям і швидко стали популярними для «фотосесій». Особливо радо фотографуються мами зі своїми дітками.


Інна КРИНИЧНА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: