Бориспiль
C

Головні новини

Очисні споруди буксують, сміттєпереробний завод залежить від волі інвестора


Очисні споруди буксують, сміттєпереробний завод залежить від волі інвестора

На засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради піднімалося питання про долю цих життєво необхідних для міста об’єктів.

З приводу очисних споруд, мер Борисполя Анатолій Федорчук повідомив, що замовником цього будівництва було управління капітального будівництва міністерства регіонального розвитку. Декілька місяців тому чиновники Міністерства регіонального розвитку намагалися передати незавершене будівництво очисних споруд на баланс міста. Бориспіль категорично відмовився, скільки ці очисні споруди будуть використовуватися не тільки для нашого міста, але і для ДП «Міжнародний аеропорт Бориспіль» та для Бориспільського району. Тому вішати це все на бюджет Борисполя не можна. Тому сьогодні вирішується питання за участі Київської облдержадміністрації про те, щоб винайти кошти і нарешті добудувати очисні споруди.

Свого часу каменем спотикання стали шляхи скиду очищених вод загалом було запропоновано 6 варіантів відведення води. Але всі вони були заблоковані через політичні мотиви. Сьогодні є порозуміння з головою Бориспільської районної ради, уже визначений маршрут, і потрібно робити проект другої черги. Тому що не можна запускати першу чергу, не побудувавши другу. Зараз до роботи над очисними залучатиметься «Київводгосп», для того, щоб погодити маршрут скиду. І залишається відкритим питання фінансування. Бо на другу чергу необхідно близько 250 млн. грн. І ще не менше 100 млн. грн.. потрібно на добудову. Ні міський бюджет, нв спільно з районним такого точно не потягнуть.

Стосовно сміттєпереробного заводу міський голова наголосив, що оскільки Бориспіль не є власником землі, на якій зводитиметься сміттєпереробний завод, то вирішального слова у цьому будівництві місто не матиме. Зараз земля оформлюється на американське підприємство, яке зареєстроване у місті Борисполі. Бориспіль підписав ії ним інвестиційний договір. Отримано розпорядження голови Бориспільської райдержадміністрації. Залишилися деякі процедурні моменти. Він зазначив, що місто маємо надію на виконання своїх зобов’язань американськими інвесторами.

Ірина КОСТЕНКО

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: