Бориспiль
C

Головні новини

Чи буде кіно у Борисполі?


Чи буде кіно у Борисполі?
У Борисполі небагато місць для культурного відпочинку. Одним із таких був кінотеатр «Європа». Та по-європейськи там давно не «пахло», а тепер і поготів.

На фоні сучасного фасаду маркету «АТБ», що в центрі Борисполя, кінотеатр має непрезентабельний вигляд. З’ясувалося, що міське приміщення знаходиться в оренді у підприємця Валерія Гордієнка. У вересні цього року за розпорядженням міського голови Анатолія Федорчука було створено робочу групу задля проведення обстеження закладу, очолив її його перший заступник Микола Корнійчук. Група діяла відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування», у зв’язку із невиконанням пунктів договору оренди, укладеного ще у 2003 році терміном на 25 років.

Було здійснено попереднє поверхневе обстеження кінотеатру та зроблено кілька важливих зауважень, до усунення яких заклад рекомендували не використовувати. Так, членами групи були зроблені висновки: заклад перебуває у занедбаному стані, потребує капітального ремонту, як ззовні, так і всередині, не відповідає санітарним вимогам.
Рішенням міської ради стало розірвання діючого договору, тому до орендаря Гордієнка було направлено листа із повідомленням про це. 6 грудня цього року Валерій Миколайович отримав листа і мав би у 12-денний термін відповісти чи з’явитися до міської ради задля узгодження подальших дій. Та цього не сталося і, як говорить Олена Величко, головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та ЖКГ виконкому міськради, а за сумісництвом секретар робочої групи: «Це є суттєвою підставою для подання у суд для розірвання договору. Відомо, підприємець вчасно сплачує орендну плату та податки до бюджету. Після візиту до закладу робочої групи, все ж його зовнішній вигляд частково покращився (східці відремонтували)».

На зв'язок із журналістами орендар не виходить, тому його наміри щодо «Європи» невідомі. Як влада планує надалі використовувати приміщення кінотеатру, дізнатися не вдалося. Чи стане дострокове розірвання договору оренди прикладом для інших горе-підприємців, покаже час.

Тетяна ХОДЧЕНКО

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: