Бориспiль
C

Головні новини

Проблеми із компанією-забудовником ставлять під сумнів будівництво дитячого садочка у Борисполі


У Борисполі на вул. В. Момота розпочалося будівництво дитячого садочка, широко анонсоване місцевою владою. Але проблеми із компанією-забудовником ставлять під сумнів реалізацію проекту.

Замовником будівництва нового ДНЗ є управління капітального будівництва, а виконавцем робіт стало київське ТОВ «ІБК «Укртехспецбуд-ТД», яке виграло процедуру тендерних торгів за системою ProZorro. Як стало відомо, кошторисна вартість будівництва від початку була розрахована на 51 млнгрн, а запропонована переможцем сума менша — лише 42,5 млн грн.
Проблеми із компанією-забудовником ставлять під сумнів будівництво дитячого садочка у Борисполі
Київське товариство ввійшло на будівельний ринок Борисполя вперше і вже отримало лиху славу. Як розповів «Вістям» Микола Корнійчук, перший заступник міського голови, будівельники не виконують вчасно обіцяну роботу. «Ми обмірковуємо потребу подавати до суду через несвоєчасне закриття наданого нами авансу. Ні будівельні матеріали, ні арматуру досі не придбали, хоча гроші на це отримали. Через простій роботи і невикористання фінансів Державне казначейство заблокувало рахунки. Доки не будуть використані раніше надані суми, ми не зможемо брати інші кошти», — обурюється М.Корнійчук.
Проблеми із компанією-забудовником ставлять під сумнів будівництво дитячого садочка у Борисполі

Як повідомляли в міській раді раніше, до нового року забудовник мав залити фундамент, а за сприятливої погоди ще й стіни звести, адже кошти на ці роботи перераховані у повному обсязі. Але на сьогодні є лише фундамент і не вказані терміни завершення наступних робіт.

Усі будівельні роботи розраховані на 2017 — 2019 роки. Планувалося, що у вересні 2019 року заклад мав бути введений в експлуатацію. Розрахований ДНЗ на 165 вихованців і дев’ять груп. Чи буде далі ТОВ «ІБК «Укртехспецбуд-ТД» будувати на території Борисполя і чи зможуть вчасно звести дошкільний заклад, поки під сумнівом. Питання лишається відкритим.

Тетяна ХОДЧЕНКО,
фото автора

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: