Бориспiль
C

Головні новини

Борисполю презентували унікальний словник


Борисполю презентували унікальний словник

Заступник Бориспільського міського голови Людмила Пасенко на плановій нараді 19 лютого повідомила, що з нагоди Міжнародного дня рідної мови у Бориспільській центральній бібліотеці відбулася унікальна зустріч із кандидатом філологічних наук, людиною, яка займається словниками, старшим науковим співробітником Інституту української мови Національної академії наук України Оксаною Тищенко.

Гостя презентувала російсько-український словник Агатангела Кримського У рамках зустрічі Оксана Тищенко разом із представником Ротарі клубу Володимиром Онищенком передали Бориспільській бібліотеці ще один унікальний словник. Це репринтне видання (точне відтворення оригіналу зі збереженням оформлення) «Словника української мови» за редакцією академіків Сергія Єфремова та Агатангела Кримського , упорядником якого був Борис Грінченко. Цей словник виданий тиражем 150 примірників.

Гості зазначили, що перший примірник словника був переданий до Гарвардського університету, а другий — до Бориспільської центральної бібліотеки. Інші примірники будуть направлятися до центральних бібліотек і до бібліотек обласних центрів.

Ірина КОСТЕНКО

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: