Бориспiль
C

Головні новини

Бориспіль: первинка розширює географію


Бориспіль: первинка розширює географію

Про це повідомив 19 лютого на плановій нараді у Бориспільського міського голови Євгеній Черенок, який очолює новостворене підприємство - КП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» , що заклад отримав ліцензію.

Він зазначив, що ліцензією передбачено, що на підприємстві працюватимуть лікарі сімейної медицини, педіатри, а також отоларингологи, офтальмологи, хірурги, акушери-гінекологи, лікар УЗД, рентгенолог. Також Євгеній Павлович повідомив, що центр увійшов до сотні центрів України, які виграли грант на навчання, де вивчатимуться усі нюанси роботи у цій сфері.

Мер Борисполя Анатолій Федорчук зазначив, що сьогодні робиться гарний ремонт на Київському Шляху, 24 (приміщення стоматполіклініки), де знаходитиметься головний офіс центру первинної медико-санітарної допомоги. По Лютневій, 12 розробляється проект. Після цього оголошуватиметься тендер. До речі, за словами Євгенія Черенка, кожна кімната проектується уже із оснащенням. Починаючи зі стола, стільців, і завершуючи апаратурою, яка стоятиме у кожному кабінеті.

Наголошувалося, що розпочався ремонт приміщення по вул. Глибоцькій, поблизу школи №3, де буде відкриватися подібний центр.

Ірина Костенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: