Бориспiль
C

Головні новини

Подробиці конфлікту між інвесторами та забудовником бориспільського «Кінг-конга»


Подробиці  конфлікту між інвесторами та забудовником бориспільського «Кінг-конга»

Перед інвесторами зачинили двері

Інвестори житлового комплексу по вул. Київський шлях, який в народі охрестили Кінг-Конгом, не можуть отримати свої квартири у власність.

10 травня представник забудовника просто зачинив перед ними двері.
Інвестори наголошують, що забудовник ТОВ «Бориспільміськбуд», порушуючи умови договорів, вимагає доплати за їхні квартири.

У 2006 році люди уклали договори з інвестиційними компаніями. Інвестори виконали всі умови договору, оплатили 100% вартості квартири. В 2007 році будівництво було зупинено, інвестиційні компанії та забудовник ТОВ «Агробудпереробка» розпочали процедуру банкротства. В 2010 році на загальних зборах інвесторів представник забудовника повідомів про необхідність підписання нових договорів з іншим забудовником – ТОВ «Бориспільміськбуд», що дасть можливість добудувати будинок і отримати квартири. 13.11.2010 були підписані договори, згідно з якими ТОВ «Бориспільміськбуд» приймає на себе обов'язки інвестиційної компанії та зобов'язується виконати їх в повному обсязі. Крім того, в договорі вказано, що інвестори свої зобов'язання виконали в повному обсязі, сплачена сума є остаточною і перегляду не підлягає.

За умовами договору, після здачі в експлуатацію , протягом одного місяця, забудовник мав підписати акти прийому-передачи та передати квартири інвесторам у власність.

-Забудовник не виконав технічні умови ні по опаленню, ні по водопостачанню, ні по каналізації, ні по газопостачанню. Іншими словами, жодна комунікаційна мережа не працює, - зазначив секретар міськради Ярослав Годунок.

Крім того, вже 6 місяців після здачі в експлуатацію 3 і 4 секцій ТОВ «Бориспільміськбуд» не передає квартири, а вимагає від інвесторів доплату 1420 грн за кв.м., а це від 50 тис до 200 тис грн за квартиру. Понад ста інвесторів та їх сімей в секціях 3 та 4 не можуть отримати свої квартири. Їх просто не пускають у будинок.

Люди у відчаї і запевняють, що якщо проблему не буде вирішено, вони перекриватимуть дорогу до аеропорту «Бориспіль».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: