Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільські випускники прощалися зі школою


Бориспільські випускники прощалися зі школою

25 травня 2018 року у загальноосвітніх закладах Борисполя продзвенів останній дзвоник. Назавжди залишили шкільні стіни 298 випускників 11 класів.

Заступник Бориспільського міського голови Людмила Пасенко розповіла, що у 2018-у навчальний рік закінчили 7818 школярів. Документи про базову та повну середню освіту отримали 993 чоловіки. З них 695 учнів, які закінчили 9 клас, отримують свідоцтво про базову середню освіту, а 298 випускників 11 класів матимуть атестат про загальну середню освіту. На жаль, у цьому році Бориспіль не може похвалитися зорепадом нагород. Є усього 5 претендентів на срібну медаль і 17 — на золоту. «Срібло» мають плани отримати випускники 6 та 7 шкіл, гімназії «Перспектива» та ліцею «Дизайн-освіта». Серед претендентів на золоту медаль є представники усіх загальноосвітніх шкіл міста, окрім школи №1, яка у цьому році залишилася без медалістів. Найбільше їх у ліцеї «Дизайн-освіта» — 6 та гімназії «Перспектива» — 4.
Бориспільські випускники прощалися зі школою

Особливістю цього навчального року є те, що всі 9-класники мають право перейти до 10 класу. Якщо раніше вони випускалися і тоді по-новому приймалися в 10 клас, то тепер кожен може перевестися до 10-го. Скільки з них залишиться в школі, а скільки продовжить навчання у інших навчальних закладах, буде видно восени.
Бориспільські випускники прощалися зі школою

Святкові заходи з нагоди останнього дзвоника зібрали на урочистих лінійках учнів і вчителів, батьків, випускників попередніх років. Кращим випускникам 11 класу, які мають певний соціальний статус (наприклад, дитина сирота, дитина позбавлена батьківського піклування) і потребують нашої підтримки — під час урочистої лінійки були вручені стипендії Бориспільського міського голови. У другому півріччі таке право своїми досягненнями у навчанні та активною життєвою позицією заслужили Радміла Боровко (Бориспільський НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» ім. Костянтина Могилка), Анна Кравчук (ЗОШ №3), Марія Новиченко (ЗОШ №6), Валерія Поладько (НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П. Чубинського), Анна Рогут (НВК гімназія «Перспектива» ім. Володимира Мономаха, Марина Сакунова (ЗОШ №1 ім. Юрія Головатого), Станіслав Самойлов (ЗОШ №8) та Анюта Сотник (ЗОШ №7).
Бориспільські випускники прощалися зі школою

Теплі слова прощання, шкільний вальс, випущені у небо повітряні кульки, доріжка під рушниками, які батьки тримали над своїми випускниками, — спогади про це вчорашні школярі понесуть у своєму серці в доросле життя разом із чарівною мелодією останнього дзвоника.

Ірина Костенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: