Бориспiль
C

Головні новини

Підсумки засідання виконавчого комітету Бориспільської міської ради


Підсумки засідання виконавчого комітету Бориспільської міської ради

04 червня у місті Борисполь відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглядались питання про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у місті Борисполі у розмірі 6 грн.

Разом із цим рішенням затверджено меморандум про співробітництво у сфері надання послуг пасажирських перевезень у місті Борисполі, відповідно до якого для дітей шкільного віку встановлено тариф на перевезення у розмірі 50% від вартості проїзду за умови придбання проїзного квитка, а обсяги пільгових перевезень (в т. ч. для пенсіонерів за віком) в автобусах загального користування по місту Борисполю встановлено в кількості двох місць в салоні автобуса за кожним рейсом.

Крім цього перевізники забов’язуються перевозити без обмежень:
громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1;
учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 2;
дітей віком від шести років, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою;
учасників бойових дій;
осіб, які отримали інвалідність внаслідок війни; дітей віком від шести років з багатодітних сімей;
дітей, позбавлених батьківського піклування (за наявності єдиного квитка);
ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів Держспецзв’язку;
батьків військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби;
осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю віком від шести років та осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю 1 групи або дітей з інвалідністю;
реабілітованих осіб, які отримали інвалідність внаслідок репресій або є пенсіонерами.

Також на засіданні розглядались питання обліку та приватизації житла, містобудування та архітектури, опіки та піклування.
На засіданні були присутні депутати міської ради, працівники виконавчих органів міської ради, засоби масової інформації та мешканці міста.

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: