Бориспiль
C

Головні новини

Держава повернула у свою власність землі під Борисполем вартістю 437 млн. гривень


Держава повернула у свою власність землі під Борисполем вартістю 437 млн. гривень

Прес-служба прокуратури Київської області повідомляє, що до державної власності повернуто земельну ділянку лісогосподарського призначення площею 41 га вартістю понад 437 млн грн у Бориспільському районі.


Завдяки принциповій позиції прокуратури Київської області відновлено порушені права держави на землі лісогосподарського призначення, що знаходяться в адміністративних межах Гірської сільської ради Бориспільського району та які у незаконний спосіб опинилися у приватній власності товариства.

Так, господарським судом Київської області задоволено позов прокуратури області щодо визнання недійсними державного акту на право власності, договору іпотеки та визнання відсутнім права товариства на лісову земельну ділянку площею 41 га вартістю понад 437 млн грн.

Врахувавши обґрунтовані доводи прокурора та долучені до матеріалів справи планово-картографічні матеріали лісовпорядкування, суд підтримав позицію прокуратури та встановив, що спірні земельні ділянки відносяться до земель лісогосподарського призначення, а рішення уповноваженого органу державної влади про вилучення цих земель з державної власності та зміну їх цільового призначення для ведення підсобного сільського господарства не приймались, погодження на вилучення Бориспільський держлісгосп, як землекористувач, не надавав.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: