Бориспiль
C

Головні новини

Прокуратура повернула державі земельну ділянку площею майже 60 га у Бориспільському районі


Прокуратура повернула державі земельну ділянку  площею майже 60 га у Бориспільському районі

Завдяки вжитим заходам прокуратури Київської області судом повернуто державі земельну ділянку лісогосподарського призначення площею майже 60 га вартістю понад 636 млн грн у Бориспільському районі

Завдяки принциповій позиції прокуратури Київської області відновлено порушені права держави на землі лісогосподарського призначення, що знаходяться в адміністративних межах Гірської сільської ради Бориспільського району та які у незаконний спосіб опинилися у приватній власності товариства.

Так, господарським судом Київської області задоволено позов прокуратури області про визнання недійсними державного акту на право власності, договору іпотеки, визнання відсутнім права товариства на лісову земельну ділянку та витребування її на користь держави в особі Кабінету Міністрів України площею майже 60 га вартістю понад 636 млн грн.

Врахувавши обґрунтовані доводи прокурора та долучені до матеріалів справи планово-картографічні матеріали лісовпорядкування, суд підтримав позицію прокуратури та встановив, що спірні земельні ділянки відносяться до земель лісогосподарського призначення, а рішення уповноваженого органу державної влади про вилучення цих земель з державної власності та зміну їх цільового призначення для ведення підсобного сільського господарства не приймались, погодження на вилучення Бориспільський держлісгосп, як землекористувач, не надавав.

Відстоювати свою принципову позицію та відновлювати порушені права держави, органи прокуратури області будуть і надалі, відповідно до вимог чинного законодавства.


Прес-служба прокуратури Київської області

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: