Бориспiль
C

Головні новини

Медамбулаторія на Лютневій, 12: реалії та перспективи


Медамбулаторія на Лютневій, 12: реалії та перспективи

Амбулаторія первинної медико-санітарної допомоги №1 на вулиці Лютневій, 12, буде найбільшою у місті Борисполі і за площею, і за кількістю послуг, які надаватимуться пацієнтам

Контроль на об’єкті
Після завершення проектних робіт та тендерної процедури, у майбутній медамбулаторії на Лютневій, 12 (колишній магазин «Смак-2») активно розпочався ремонт.
10 серпня 2018 року будмайданчик відвідали Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук та його перший заступник Микола Корнійчук разом із Ігорем Шалімовим, керівником «БКБМ» — організації, яка виграла тендер на виконання ремонтних робіт.

Після проведення тендерних торгів у системі «Прозоро» вартість ремонту амбулаторії склала 5 млн. 960 тис. грн. Заявлена початкова сума складала 6 млн. 200 тис. грн.

Микола Корнійчук повідомив, що після проведення тендерних торгів у системі «Прозоро» вартість ремонту амбулаторії становить 5 млн. 960 тис. грн. Заявлена початкова сума складала 6 млн. 200 тис. грн. Але доведеться проводити коригування кошторису. Бо дуже впливає інфляція — кожен день долар росте, матеріали дорожчають, а вартість більшості з них прив’язана до долара.

Того дня на Лютневій, 12 саме розпочався етап будівельних робіт. До цього велася підготовка: прибиралися вікна-вітрини, зайві перегородки, прокладалися траншеї для майбутнього водопроводу, бо вода і система відведення стоків мають бути у кожному кабінеті. Залишилися тільки несучі конструкції.

У відповідь скептикам, яких насторожував скляний фасад існуючого приміщення, можемо повідомити, що на місці скляних вітрин зводяться стіни. Будуть встановлені пластикові енергозберігаючі вікна. Відповідно до державних будівельних норм, склопакети заповнюватимуться аргоном — задля безпеки та енергозбереження.
За словами Миколи Корнійчука, у амбулаторії буде 6 кабінетів сімейного лікаря, кабінет діагностики, невелика операційна і, звичайно ж, денний стаціонар (як у всіх медамбулаторіях міської первинки). Розрахована на 56 відвідувань пацієнтів за зміну.

Першочергові завдання на сьогодні — це стіни і покрівля. Щоб було технічна можливість вчасно подати опалення (приміщення підключене до системи централізованого теплопостачання). Тоді можна буде спокійно продовжувати опоряджувальні роботи. Проблем із електро- і водопостачанням немає, вони підведені до приміщення. А споживання тепла уже буде набагато меншим.

Приміщення для мамографа, який працюватиме у цій же будівлі, уже готове давно. А встановлюватимуть апарат після того, як накриють усю амбулаторію. Щоб не ризикувати дороговартістним обладнанням.

Що робити, коли сусіди «проти»?
Це стало каменем спотикання для швидкого виконання ремонтних робіт.
Бригада готова працювати із 07.00 і до темна, без вихідних, щоб надолужити згаяне. Але серед жителів багатоквартирних будинків є ті, хто «проти». «Варто було одного дня розпочати роботи о сьомій ранку, чи вийти на роботу суботнього дня, як хтось із мешканців відразу зателефонував до поліції, — жаліються ремонтники, — Коли під’їжджає вантажівка, щоб вивезти будівельне сміття, поліція, ніби чергує, щоб виписати водію штраф».
— Багато вмішується суб’єктивних факторів, які заважають будівельній компанії вчасно виконувати роботи, — зазначив міський голова Анатолій Федорчук. — Під час ремонту амбулаторії на Головатого, 81 трапилася взагалі кричуща ситуація. Там один «грамотій» прийшов і розбив каменюкою склопакет у пластиковому вікні, бо йому, бачте, шум заважає.

Микола Корнійчук підкреслив, що бориспільцям слід толерантніше поставитися до тимчасових незручностей, оскільки Бориспільська міська амбулаторія первинної медико-санітаної допомоги №1 створюється для них. Медзаклад буде сучасним, зручним та комфортним. І дуже важливо, щоб ремонтні роботи завершилися якомога швидше».

Ірина КОСТЕНКО

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: