Бориспiль
C

Головні новини

У Бориспільській виправній колонії засуджених залучали до безкоштовної роботи


У Бориспільській виправній колонії засуджених залучали до безкоштовної роботи

Бориспільською місцевою прокуратурою за результатами перевірки, проведеної на виконання доручення прокуратури області, в державній установі «Бориспільська виправна колонія (№ 119)» виявлено грубі порушення вимог кримінально-виконавчого та трудового законодавства при залученні засуджених до суспільно корисної праці.

Встановлено, що всупереч вимог ст. 118 Кримінально-виконавчого кодексу України адміністрацією державної установи «Бориспільська виправна колонія (№ 119)», перевищуючи свої службові повноваження, на безоплатній основі залучено засуджених до ремонтних робіт, за відсутності укладених з ними цивільно-правових чи трудових договорів, з метою ухилення від виплати заробітної плати, податкових платежів та внесків до відповідних фондів соціального страхування.

Реагуючи на зазначені порушення в діях службових осіб державної установи «Бориспільська виправна колонія (№ 119)» Бориспільською місцевою прокуратурою 09.11.2018 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 172 та ч. 1 ст. 365 КК України. Досудове розслідування на даний час триває.


Робота щодо забезпечення дотримання прав засуджених на оплачувану працю продовжується та перебуває на особливому контролі керівництва регіональної прокуратури.

Прес-служба прокуратури Київської області

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: