Бориспiль
C

Головні новини

14 січня – перший дзвоник в бориспільському Академічному ліцеї


14 січня – перший дзвоник в бориспільському Академічному ліцеї

14 грудня – закінчення терміну подання заяв до нового Академічного ліцею в Борисполі. Але до навчання приступлять не всі бажаючі.

«Від бажаючих навчатися в ліцеї надійшло понад 700 заяв. Оскільки школа розрахована на 850 учнів, то багатьом буде відмовлено у переведенні. Наразі ми компонуємо із 1 по 8 класи, 17 класів вже сформовано», — розповідає начальник управління освіти та науки Бориспільської міської ради Тетяна Павленко, додаючи, що після 25 грудня всі батьки будуть повідомлені про те, чи піде їхня дитина у новий заклад після канікул, чи продовжить навчання у тій же школі, яку відвідує.

«Багатьом може бути відмовлено, але з 1 вересня наступного навчального року школа буде повністю укомплектована», — переконує Павленко.

Керівник наголошує, що після того, як остаточно сформуються класи, можна буде говорити про нестачу чи надлишок кадрів, які готові працювати в академічному ліцеї.

У свою чергу, міський голова Анатолій Федорчук спростував чутки, що ширяться містом, про грибок на стінах тощо. «Я відповідально і без перебільшень говорю, що це найкращий навчальний заклад в Київській області. Усі негативні чутки є безпідставними. У такий спосіб окремі вчителі «з великої букви» намагаються дестабілізувати навчальний процес у місті та перевести ситуацію із формуванням учнівського та педагогічного колективів нової школи в політичне русло», — наголосив мер Борисполя, тим самим, напевно, натякаючи на директора «Ліцею «Дизайн-освіта» Ларису Власенко, яка нещодавно звинувачувала управління освіти у спробі зруйнувати очолюваний нею заклад через загрозу відтоку кадрів до нової школи. Анатолій Соловйович підкреслив, що з відкриттям Академічного ліцею в жодній школі міста навчальний процес не постраждає, а вчителі, які бажають викладати в новому закладі зможуть поєднувати роботу і в інших школах.

Дата урочистого відкриття Академічного ліцею поки не озвучується. Відомо лише, що у планах влади зробити це в січні, можливо, навіть в перший день навчального процесу після канікулярного періоду — 14 січня 2019 року. Список запрошених на урочистості, поки не озвучується. Чи приїде Президент України Петро Порошенко, теж поки лишається інтригою.


Тетяна ХОДЧЕНКО

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: