Бориспiль
C

Головні новини

Про що говорили на черговій оперативній нараді в Борисполі?


[/b]
Про що говорили на черговій оперативній нараді в Борисполі?

[b]В понеділок, 12 грудня, голова районної державної адміністрації Дмитро Воронін провів оперативну нараду та визначив основні напрями роботи.

Участь в нараді взяли перший заступник голови Володимир Солдатенко, заступник голови Роман Шуменко, керівник апарату Ірина Тур, начальники управлінь та відділів, служб, керівники медичних закладів та військомату.

Очільник Бориспільщини анонсував проведення колегії у понеділок, 19 грудня, та підготовчу роботу у зв’язку з питаннями, що будуть висвітлені. Серед них — схвалення нових статутів медичних та культурних закладів району, харчування в загальноосвітніх навчальних закладах, програма розвитку фізкультури та спорту, а також формування госпітальних округів.

Говорячи про хід медичної реформи, Дмитро Олександрович заявив наступне: «Нам треба чітко розуміти перспективи роботи медичних закладів району. Розпланувати кошти на утримання. Вийти на новий рівень надання населенню допомоги належної якості».

Він нагадав про те, що на минулому тижні законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» був погоджений на рівні комітету ВР та внесений на голосування до Верховної Ради. Документ передбачає фінансову автономізацію державних медичних закладів.

В цьому процесі кількість та напрямок лікарень визначають органи місцевого самоврядування, міністерство охорони здоров’я пропонує лише технічні розрахунки порядку формування округів.

Голова адміністрації доручив своєму заступнику Роману Шуменку взяти питання на особистий контроль. Будуть здійснені робочі поїздки до сіл Рогозів, Любарці, Вороньків та Вишеньки, під час яких планується обговорити з медичним персоналом проблеми та шляхи реформування.

В ході наради говорили про укомплектування української армії, строкову військову службу та службу за контрактом. За результатами IV кварталу поточного року в Бориспільському міськрайонному військовому комісаріаті підписали контракт 17 осіб. Це учасники Антитерористичної операції. Триває доукомплектування 72-ої бригади, 1-ої танкової та 58-ої бригади. При середньомісячній заробітній платі, що становить в Борисполі та районі близько 6200 гривень, бажаючих укласти контракт та отримувати зарплату 7000 гривень на місяць — одиниці. Водночас, в ОМВК відзначають, що план по строковій військовій службі виконано на 100%.

Начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Наталія Паніна поінформувала про підготовку гуманітарної поїздки в зону АТО, що відбудеться 23 грудня. Основу вантажу становитимуть найнеобхідніші на фронті речі – запчастини для автомобілів, утеплення для бліндажів, сокири, дизель-генератори, продукти харчування, аптечки для військовослужбовців. До збору гуманітарки долучилися підприємці, фермери, сільські ради.

Головний лікар Бориспільської ЦРЛ Олександр Щур та керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги Денис Хурса проаналізували санітарно-епідеміологічну ситуацію в районі. Минулої неділі до прийомного покою лікарні звернулося 48 дітей, хворих на ГРВІ. Прийнято рішення про закриття пологового відділення. Воно працює, але спільні пологи та відвідування родичів — заборонено.

Також спостерігається зростання кількості випадків викликів лікарів додому. Якщо раніше в середньому на тиждень відбулося близько 130 викликів, то за останній тиждень — 400. Лікарі намагаються надати необхідну консультацію за телефоном.

Бориспільська районна державна адміністрація

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: