Бориспiль
C

Головні новини

У Борисполі діє громадська ініціатива щодо підвезення медпрацівників до місця роботи


Ідею запропонував керівник міського відділу з контролю за благоустроєм Рустам Хамракулов. 

10 автомобілів, машини відділу та ГФ «Сектор Безпеки» з минулого тижня готові допомогти медпрацівникам дістатися на роботу та додому. 

Зараз волонтери розвозять лікарів лише по місту, але із 24 березня поїдуть і в навколишні села, де також мешкають міські медики. 

Зростає кількість бориспільців, які долучаються до ініціативи. За словами Рустама Хамракулова, на благородну справу зголосилися майже 20 водіїв. «Жоден з тих, хто мені телефонував, не згадав про гроші на пальне. Коли я цікавився, мені казали, що гроші в них є, а питання надання медичних послуг в умовах карантину — надто важлива справа, аби думати про гроші», — розповідає «Вістям» Хамракулов.

Уже складено графік, згідно з яким їздять авто. Також волонтери замовили спеціальні наклейки із зображенням червоного хреста. Із 23 березня вони будуть на всіх авто, які допомагатимуть медпрацівникам пересуватися містом.

У Борисполі діє громадська ініціатива щодо підвезення медпрацівників до місця роботиУ Борисполі діє громадська ініціатива щодо підвезення медпрацівників до місця роботи

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: