Бориспiль
C
24 травня 2019
0 0

Соляна кімната у Борисполі

Популярна нині галотерапія (лікування сіллю) відтепер доступна в Борисполі. У приміщенні Альянсу (вул. Героїв Небесної сотні, 8А), біля колишньої дитячої поліклініки відкрилася соляна кімната. «Вісті» поспілкувалися з підприємцем Вікторією Щепкіною, яка є ініціатором її створення.

24 травня 2019
96 0

Лікарня буде з теплом

КНП «БЛІЛ» нового опалювального сезону може залишитися без опалення. Новину повідомив міський голова Анатолій Федорчук на плановій нараді 20 травня.

24 травня 2019
637 0

Академічний ліцей працюватиме у дві зміни

У Фейсбук поширилася інформація, що адміністрація Бориспільського Академічного ліцею відмовляється зараховувати учнів, які проживають на визначеній території обслуговування навчального закладу. Батьки обурювалися.

24 травня 2019
62 0

У Борисполі відбувся джазовий концерт у рамках фестивалю сучасної музики «Музичний Компот»

17 травня у Борисполі відбувся джазовий концерт у рамках 9-го щорічного фестивалю сучасної музики «Музичний Компот» за ініціативи Бориса Шапіро та за підтримки виконавчого комітету Бориспільської міської ради.

24 травня 2019
303 0

Молода вчителька мріє стати директором

Перед завершенням навчального року «Вісті» поговорили із вчителем початкових класів бориспільського НВК ім. Костянтина Могилка Іриною Соломоненко про те, що тримає сьогодні молодих і амбітних спеціалістів на вчительській роботі.

23 травня 2019
462 0

Полігон: закрити не можна, залишити (відео)

Полігон твердих побутових відходів, що знаходиться на території Глибоцької сільської ради, поблизу Борисполя, вчергове опинився в епіцентрі уваги. Активісти ГО «Традиція і порядок» заблокували його роботу в середині травня.

23 травня 2019
225 0

Полігон — місце піару і проблем

Полігон твердих побутових відходів, що на території Глибоцької сільської ради Бориспільського району, днями вчергове опинився в епіцентрі уваги — активісти заблокували його роботу 15 травня, про нього говорили 16 і 17 травня.

23 травня 2019
1 121 0

Рустам Хамракулов: «Стихійна торгівля на вулиці Київський Шлях зникла лише на два дні»

Уже другий день поспіль незаконної торгівлі у центрі Борисполя немає. Про причини відсутності товарів на тротуару від «підприємливих бабусь» «Вісті» дізнавалися у керівника відділу контролю за благоустроєм Рустама Хамракулова.

23 травня 2019
435 0

Головного архітектора звинуватили у зловживаннях

На травневій сесії Бориспільської міської ради виступив заступник голови асоціації АТО Ян Мілевський, який розповів про факти, відомі йому зі звернень учасників АТО та інших громадян міста про зловживання головного архітектора службовим становищем та здійснення корупційних дій.