Бориспiль
C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

Маршрутки в Борисполі: хто везе, а на кому їдуть?

Маршрутки в Борисполі: хто везе, а на кому їдуть?

Містяни скаржаться на якість перевезень: хамство водіїв, відсутність книги скарг, у салонах вкрай брудно і технічний стан маршруток під сумнівом.

Ціна і якість
Економічно обґрунтована ціна на проїзд у міських маршрутках — 10 грн, — так запевняють перевізники, посилаючись на ціну за пальне та запчастини. Вони уже подали нові розрахунки ціни на проїзд по місту до Бориспільської міської ради і чекають схвалення.
«Не відомо, якою буде нова ціна, є лише попередні розрахунки», — говорить Тетяна Слобідська, головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

На сайті міської ради від 5 лютого 2018 року розміщено два проекти рішень виконавчого комітету про встановлення тарифу на перевезення пасажирів. Так, підприємець Ольга Кулик (маршрутки № 1 та 3Б) вважає економічно обґрунтованою ціну на проїзд у своїх маршрутках 7 грн 62 коп. А Галина Мозгова (маршрутки №5, 5А, 5Б та 25) просить суму 6 грн 59 коп. 13 лютого свої розрахунки на вартість проїзду також подав перевізник Олександр Кисельов. На його думку, ціна на проїзд містом має становити 6 грн 38 коп. Подібні проекти, згідно із законом, мають бути розміщені на сайті не менше 20 днів із моменту їх подання, далі виконком буде їх розглядати, приймаючи остаточне рішення. Швидше за все, виконком підтримає перевізників.
Маршрутки в Борисполі: хто везе, а на кому їдуть?

Вигляд водія та маршруток
Маршрутки в Борисполі: хто везе, а на кому їдуть?

«Хочеться зайти в автобус, нехай і старенький, але чистий. Привітатися із охайним водієм у спецформі, присісти на чисте сидіння, без побоювання забруднитися, і почуватися людиною…Так мало б бути, але маємо те, що маємо. Гидко взятися за поручні», — каже пенсіонерка Галина Василівна, проштовхуючись до салону.

Бориспільські перевізники неєвропейський вигляд пасажирського транспорту обґрунтовують економічно: «Перешивка сидіння не вплине на якість проїзду, збільшиться лише ціна квитка. Наприклад, щоб привести до ладу одне сидіння у маршрутці, потрібно 400 грн. Але це не означає, що ми не покращуємо стан автобусів. Якщо ж водіїв почати одягати в спецівки, то ціни на проїзд збільшаться в рази. Проте люди, як і влада, цього не розуміють», —
Маршрутки в Борисполі: хто везе, а на кому їдуть?

пояснює підприємець Олександр Кисельов, який у Борисполі обслуговує 11 маршрутів.

У минулому році перевізник закупив три нові маршрутки, які нині курсують містом. Підприємець наголошує, що водії щоденно після роботи прибирають у машинах, а за необхідності миють і ззовні. Кореспондент «Вістей» переконалася у цьому, і є надія, що ця акція не була організована «для показу».
«Якщо водій сів за кермо у брудному одязі, на це є причина: можливо, він самотужки ремонтував автобус», — захищає підлеглих пан Кисельов, але визнає, що у Борисполі немає розроблених вимог до форми водія, як немає вимог і до вигляду салону автобуса громадського транспорту. Як наслідок — у салонах міських автобусів робоче місце водіїв оформлене у стилі «а-ля 70-ті»: півлобового скла закриває брудна штора, обов’язково з бахромою, на якій причеплено десятки усіляких значків, флаєрів, наклейок; на торпеді виставлені засмальцьовані часом м’які іграшки, сердечка, іконки, а усе, що біля ручника — накрите дешевим потертим старим килимом. У салоні теж далека від ідеалу стилістика.
Маршрутки в Борисполі: хто везе, а на кому їдуть?

Працювати нікому
Плинність кадрів — постійна складова бориспільського приватного автопарку. Перевізники говорять, що вдячні водіям, які не зраджують професії й місцю роботи.
Кажуть, зарплата у водія маршрутки немала: яка саме, не зізнаються для преси, а кращим водіям додатково є премії. Однак працювати все одно нікому.
«Робота не із «солоденьких». О 5-й годині ранку потрібно бути на робочому місці. А далі цілий день одноманіття та невдоволені пасажири. Українські водії їдуть на аналогічну роботу в Польщу — там умови кращі і доходи вищі», — ділиться водій Володимир, який теж не проти попрацювати на поляків.
Маршрутки в Борисполі: хто везе, а на кому їдуть?

Ми «зайці»?
Згідно із Законом України «Про автомобільний транспорт» ст.41 «Основні права та обов’язки пасажирів», пасажир зобов’язаний мати квиток на проїзд і окремий на перевезення багажу (якщо той перевищує допустимі розміри). У маршрутках можна побачити оголошення про штраф за проїзд без квитка чи штраф за перевезення багажу на окремому місці без його оплати. Відомо, що придбання білета — це страховка на випадок аварії: страхова компанія зможе виплатити компенсацію, водій поверне гроші.
У приміських маршрутках №316, 317, 317-А, як запевняють перевізники Сергій Пасько та Микола Грона, пасажирів обілечують, і страховка наявна.
Оскільки, згідно із законом, обов’язкове страхування не поширюється на пасажирів міського транспорту, то тут страхування білетів відсутнє. Пасажири є застрахованими з моменту оголошення посадки в транспортний засіб до моменту завершення поїздки. Це і є страховкою для третіх осіб на випадок ДТП. Для того, щоб отримати компенсацію, достатньо поліцейським, під час оформлення аварії, внести прізвище у перелік пасажирів.
«У водія багато обов’язків: не пропустити «зайця» чи зайвого пільговика, розраховуватися із пасажирами, кермувати, обілечувати», — жаліється Іван водій
маршруту №5.
Підприємці-перевізники мають бути зацікавлені у видачі квитків і контролювати кількість пасажирів за робочу зміну, не витрачаючись на встановлення дорогих камер спостереження.

Електронний квиток
Верховною Радою уже прийнято законопроект про автоматизовану оплату проїзду у міському транспорті. Це нововведення дозволить місцевим органам самоврядування створити автоматизовані системи оплати і відмовитися від звичайних квитків та розрахунків готівкою.
Із цього приводу поговорили із перевізником Олександром Кисельовим. Він запевняє, що електронний облік пасажиропотоку дозволить оцінити реальний обіг коштів, обґрунтованість тарифів на перевезення і можливості для оновлення автопарку. Саме тому пан Кисельов підтримує введення електронних квитків.
«Головне, щоб міська влада погодилася на це», — переконує перевізник. Однак не говорить, у яку копієчку це виллється для місцевого бюджету і чи були пропозиції від перевізників до влади щодо реалізації ідеї.

Зламані на рейс не виїжджають
Перевізники запевняють, що технічний стан маршруток щоденно контролюється механіком автопарку. Хочеться вірити, адже саме так робилося під час проведення екскурсії для «Вістей» автопарком міських перевізників на вул. Привокзальній, 50, де облаштовано стоянку автобусів.
ОТК для маршруток проводиться раз на півроку спеціалістами фірм, які займаються цим контролем.
На поліцейських контроль за справністю автобусів також покладено, але вони це роблять уже на дорозі.
• Із 9 по 23 лютого оголошено конкурс на перевезення пасажирів Борисполем. Усі охочі мають змогу подати свої заявки та покращити якість перевезень і стан маршруток.
Маршрутки в Борисполі: хто везе, а на кому їдуть?


Операція «Перевізник»
Із 17 листопада по 17 грудня 2017 року у Борисполі, як і по всій Україні, патрульною поліцією проводилися заходи, спрямовані на перевірку дотримання перевізниками вимог правил дорожнього руху та перевезення пасажирів. Метою операції став контроль та посилення безпеки дорожнього руху під час перевезення пасажирів у міському транспорті.
Протягом місяця інспекторами УПП Борисполя було оглянуто 437 міських маршруток. Технічно несправними виявилося 22. Наприклад, 12 автобусів патрульні помітили із несправним чи взагалі заблокованим аварійним виходом, 4 маршрутки мали несправні зовнішні світлові прилади.
Водіями маршруток під час перевезення пасажирів було допущено 21 порушення ПДР. Не говорячи про порушення правил зупинки та відхилення від маршруту, поліцією виявлено вісім автобусів, які не пройшли обов’язковий техконтроль, зафіксовано один випадок керування без документів та вісім випадків перевищення кількості пасажирів у автобусі. Всього за один місяць було складено 45 адміністративних матеріалів.
За даними прес-служби УПП у м. Борисполі

• Час щось змінювати. У розвинених країнах давно було зроблено акцент на якісному, надійному і комфортному громадському транспорті, щоб розвантажити автошляхи від автівок, уникнути заторів. Міська влада Борисполя акцентує увагу на розвиток інфраструктури, але про створення комунального автопарку, який би забезпечив перевезення хоча б на кількох маршрутах міста, створивши конкуренцію, поки не йдеться. На державу і приватний бізнес щодо громадських перевезень, вочевидь, повністю розраховувати не доводиться. Які перспективи у плані міського транспорту чекають Бориспіль — не відомо.

Тетяна ХОДЧЕНКО, фото автора

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Календар публікацій
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031