Бориспiль
C

Головні новини

Нацгвардія розпочинає співпрацю з Об’єднаною багатонаціональною тренувальною групою ЗС США в Україні


Днями Міжнародний міжвідомчий багатопрофільний центр підготовки підрозділів НГУ, що дислокується у селі Старе на Київщині, відвідали представники Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи ЗС США (JMTG-U) та Групи радників з питань доктрини та освіти Офісу оборонного співробітництва Посольства США в Україні. 

Національну гвардію від командування НГУ представляв начальник управління міжнародного співробітництва департаменту персонального штабу полковник Володимир Грабчак з групою офіцерів ГУ НГУ.

Візит представниками США проводився з метою ознайомлення з Міжнародним центром, його можливостями, а також обговорення можливих напрямків співпраці НГУ з тренувальною групою ЗС США в Україні, розвитку колективної підготовки підрозділів НГУ та розвитку спроможності Центру щодо проведення багатонаціональних міжнародних навчань. 

Під час зустрічі американських колег ознайомили із функціями та завданнями Національної гвардії, її роллю та місцем в секторі безпеки та оборони країни, а також поінформували про стан та перспективи розбудови Центру та його спроможності для підготовки підрозділів.

«Те, що ми побачили на території Центру дійсно вражає – починаючи від будівель Центру, закінчуючи різними підходами до підготовки підрозділів Національної гвардії. Ми отримали дуже важливу для нас інформацію щодо інфраструктури Центру та його можливостей для організації та проведення заходів з підготовки підрозділів. На мою думку, Національна гвардія повинна займати одне із провідних місць у тісній співпраці зі Збройними Силами України для досягнення сумісності із силовими структурами та відомствами сектору безпеки та оборони країни. Цей Центр може і повинен бути місцем для проведення багатонаціональних міжнародних навчань. У цьому наші погляди повністю збігаються із прагненням командування Національної гвардії та Центру», - зазначив у підсумку зустрічі представник Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи - підполковник Даррен Хортон. 

За словами начальника управління міжнародного співробітництва ГУ НГУ полковника Володимира Грабчака, діалог з американськими колегами був продуктивним та конструктивним:

«У нас з нашими американськими партнерами є спільне бачення щодо розширення можливостей залучення до міжнародних навчань більшої кількості підрозділів структур сектору безпеки і оборони України для відпрацювання питань міжвідомчої взаємодії та досягнення взаємосумісності зі структурами країн-членів НАТО, що сприятиме нарощуванню спроможностей для комплексної протидії сучасним викликам і загрозам, як під час ведення  бойових дій, так і під час ведення стабілізаційних дій правоохоронного характеру. Затвердження Центру додатковою локацією проведення міжнародних навчань дозволить урізноманітнити сценарій та умови їх проведення, а також максимально наблизити їх до реальних умов сучасної гібридної війни».

Довідково: Восени 2020 року у ході візиту до Міжнародного центру Національної гвардії представники 7 країн-партнерів підтримали пропозицію НГУ щодо визначення Міжнародного центру підготовки підрозділів Національної гвардії додатковим місцем для проведення багатонаціональних навчань «Rapid Trident – 2021». 

Нацгвардія розпочинає співпрацю з Об’єднаною багатонаціональною тренувальною групою ЗС США в УкраїніНацгвардія розпочинає співпрацю з Об’єднаною багатонаціональною тренувальною групою ЗС США в УкраїніНацгвардія розпочинає співпрацю з Об’єднаною багатонаціональною тренувальною групою ЗС США в УкраїніНацгвардія розпочинає співпрацю з Об’єднаною багатонаціональною тренувальною групою ЗС США в УкраїніНацгвардія розпочинає співпрацю з Об’єднаною багатонаціональною тренувальною групою ЗС США в УкраїніНацгвардія розпочинає співпрацю з Об’єднаною багатонаціональною тренувальною групою ЗС США в УкраїніНацгвардія розпочинає співпрацю з Об’єднаною багатонаціональною тренувальною групою ЗС США в УкраїніНацгвардія розпочинає співпрацю з Об’єднаною багатонаціональною тренувальною групою ЗС США в УкраїніНацгвардія розпочинає співпрацю з Об’єднаною багатонаціональною тренувальною групою ЗС США в УкраїніНацгвардія розпочинає співпрацю з Об’єднаною багатонаціональною тренувальною групою ЗС США в УкраїніНацгвардія розпочинає співпрацю з Об’єднаною багатонаціональною тренувальною групою ЗС США в Україні

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Календар публікацій
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930