Бориспiль
C

Головні новини

У червоній зоні заборонили сільські базари


Продуктовим ринкам у червоній зоні працювати дозволено. Але офіційно оформлені ринки є тільки в Борисполі. Базари у селах вважаються ярмарками. У зв’язку із зростанням захворюваності на COVID-19 ярмаркова торгівля потрапила під заборону. Рішення про заборону у Бориспільській громаді ярмаркової торгівлі на час посилених карантинних заходів було прийнято на засіданні комісії з ТБ та НС 5 квітня 2021 року. Прозвучала інформація, що після стабілізації ситуації із захворюваністю планується зайнятися впорядкуванням ярмаркової торгівлі в селах.

Під заборону на цей період потрапляє і торгівля на вулиці Героїв Небесної Сотні навпроти ринку Центральний, яка відбувалася по четвергах. От тільки на засіданні не було озвучено інформації щодо торгівлі розсадою, насінням та іншим посадковим матеріалом. На це не було заборони при найжорсткішому карантині. А саме на заборонених згаданим рішенням майданчиках продають такий сезонний товар.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: