Бориспiль
C

Головні новини

Аварійно небезпечні перехрестя Борисполя з точки зору велосипедиста


Аварійно небезпечні перехрестя Борисполя з точки зору велосипедиста

Котра дорога головна? У місці, де сходяться вулиці Глибоцька і Героїв Небесної Сотні, стоїть знак Головна дорога (на фото), який можна трактувати по різному. Водії ставлять резонне запитання: «Яка з цих доріг насправді головна»? Хто може прояснити ситуацію?

Бориспіль називають містом світлофорів, та майже всі вони зосереджені на Київському Шляху. В той же час, перехрестя на інших транспортних артеріях міста приховують не меншу загрозу. Наявність дорожніх знаків і розмітки не гарантують повної безпеки, особливо для велосипедистів, які через відсутність у місті велосипедних доріжок їздять узбіччям. Для них ситуацію можуть виправити тільки світлофори.

Перетин вулиць Толстого та Камінського

Мешканці сусідніх будинків стверджують, що на цьому перехресті аварії трапляються майже щотижня, буває і частіше. Кілька разів автору довелося бути свідком таких зіткнень. На щастя, діставалось тоді переважно транспорту. Видимість на під’їзді до перехрестя обмежена. Окрім того, влітку дорожні знаки закриває зелене гілля. Порятунком може бути лише світлофор.

Перетин вулиць Момота і Ватутіна

Рух по вулиці Момота, яка є головною дорогою, насичений, і перетнути її транспорту, що прямує по Ватутіна, дуже непросто. Рятують пішоходи, які періодично зупиняють транспортний потік, перетинаючи головну дорогу по «зебрі». Тоді і транспорт на Ватутіна отримує «віконце» для проїзду. Без світлофора рух не врегулювати.

Перехрестя вулиць Глибоцької і Польової

Це перехрестя знаходиться навпроти міського Будинку культури. Потік машин, які прямують вулицею Глибоцькою, завжди був напруженим. Останнім часом вулиця Польова виконує роль об’їзної. Стан «лежачого поліцейського» при виїзді на Глибоцьку красномовно свідчить про те, наскільки вона завантажена. Обмежувач швидкості просто втопили колесами у дорожнє покриття. Поки що ситуація на цьому перехресті не критична. Пішоходів виручають дорожні знаки і «зебри». Але зважаючи на постійне зростання транспортного потоку, дуже скоро і ця ділянка стане проблемною. Тому світлофор планувати необхідно.

Аварійно небезпечні перехрестя Борисполя з точки зору велосипедистаАварійно небезпечні перехрестя Борисполя з точки зору велосипедистаАварійно небезпечні перехрестя Борисполя з точки зору велосипедистаАварійно небезпечні перехрестя Борисполя з точки зору велосипедистаАварійно небезпечні перехрестя Борисполя з точки зору велосипедистаАварійно небезпечні перехрестя Борисполя з точки зору велосипедистаАварійно небезпечні перехрестя Борисполя з точки зору велосипедистаАварійно небезпечні перехрестя Борисполя з точки зору велосипедистаАварійно небезпечні перехрестя Борисполя з точки зору велосипедистаАварійно небезпечні перехрестя Борисполя з точки зору велосипедистаАварійно небезпечні перехрестя Борисполя з точки зору велосипедистаАварійно небезпечні перехрестя Борисполя з точки зору велосипедиста

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: