Бориспiль
C

Головні новини

Влада Бориспільської громади регулює виключно міські перевезення


Повноваження щодо організації транспортних перевезень на автобусних маршрутах завжди були розділені. Міськими маршрутами опікувався Бориспіль, а маршрутами між селами — Бориспільська районна рада. Після створення громад було б логічно, щоб перевезення у їх межах підпорядковувалися владі ОТГ. Але законодавчих змін, які б регламентували такий порядок, поки не відбулося. В результаті виникла колізія: у зоні відповідальності керівництва Бориспільської громади і надалі знаходиться тільки Бориспіль. Інші маршрути (окрім рейсів до Києва) — у віданні району. 

На засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради 11 травня були прийняті рішення про утворення в новому складі комісій із питань контролю за виконанням умов договорів про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, з обстеження пасажиропотоків на міських автобусних маршрутах загального користування. Затверджено новий склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування та комісії з визначення відповідності паспорта маршруту регулярних чи регулярних спеціальних перевезень.

Але все це стосується тільки міста. Тому, наприклад, проблеми транспортного сполучення Борисполя із Городищем Глибоцького старостинського округу, до якого автобус не заїжджає взагалі, бориспільська міська влада самотужки вирішити не може. Цей населений пункт рівновіддалений і від Глибокого, і від траси, що веде до Рогозова. Маршрути пасажирських перевезень у зоні відповідальності району. 

Учасників засідання виконавчого комітету запевнили, що буде напрацьовуватися можливість заїзду до Городища автобусів, які курсують через Глибоке. Від Рогозівської траси заїхати неможливо, оскільки дорога до Городища повністю розбита. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: