Бориспiль
C

Головні новини

Оренда майна первинки: аптеку на аукціон, «Савону» відмовили


Відповідно до нових вимог законодавства, для того, щоб здати в оренду майно комунальної власності територіальної громади, яке перебуває на балансі комунального підприємства, необхідно, щоб виконавчий комітет погодив такі наміри. На засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради 11 травня розглядалися два питання, які стосувалися оренди і первинки.

Оренду для аптеки дозволили

Ситуацію прокоментувала начальник відділу охорони здоров’я Людмила Пасенко.
Одне з питань стосувалося оренди приміщення площею 10,04 кв. м у амбулаторії №6 Бориспільського центру первинної медико-санітарної допомоги, що на Розвилці (Київський Шлях, 158-Б) під аптечний заклад. Керівник відділу повідомила, що погодження потребує оренда будь-якого приміщення площею більше 1 кв. метра. Тільки отримавши погодження виконкому, балансоутримувач оголошує відкриті торги на право оренди через аукціон. Для менших приміщень він може оголошувати аукціон самостійно.
«У нас є концепція, що в кожній амбулаторії загальної практики сімейної медицини для зручності населення повинен бути аптечний заклад», — наголосила керівник, і у відповідь на запитання із залу додала, що комунальна аптека №24 має змогу брати участь в аукціоні, але переможцем стане той, хто дасть більшу ціну.
Слід зазначити, що приміщення на першому поверсі під аптечний кіоск у амбулаторії на Розвилці було передбачено проектом. Виконком надав відповідне погодження.

Лабораторії «Савон» оренду не продовжать

Людмила Пасенко повідомила: «Лабораторія «Савон», яка орендувала приміщення площею 12,5 кв. м у амбулаторії №4 на вул. Київський Шлях, 11, звернулася щодо продовження строку оренди. Договір оренди був заключений із головним управлінням житлово-комунального господарства і закінчився у квітні. Лабораторії потрібно було б пройти нову процедуру згідно закону й договір оренди заключати вже з первинкою. Та зараз площа, яка здавалася в оренду, необхідна самій первинці.
В амбулаторії працює 5 фахівців: 2 педіатри й 3 лікарі загальної практики сімейної медицини, які вже заключили максимально можливу кількість декларацій із пацієнтами. Є гостра необхідність у створенні ще одного робочого місця для забезпечення первинною медичною допомогою більшої кількості мешканців. У мікрорайоні вводяться в експлуатацію нові будинки. Навіть були скарги на гарячу лінію МОЗ. Крім того, амбулаторія робить безкоштовно всі лабораторні аналізи, кошти за які відшкодовує НЦСЗУ (загальний аналіз крові, сечі, на холестерин і на цукор). Інші аналізи, які дозволяє робити обладнання, закуплене за кошти міського бюджету, є платними. Отже, здавати в оренду приміщення комерційній структурі не має сенсу».
Таким чином, у передачі в оренду лабораторії «Савон» приміщення, яке вона раніше займала, було відмовлено.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: