Бориспiль
C

Головні новини

Аптечний пункт від аптеки №24 позбавили права оренди у Бориспільській лікарні


На засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради 20 травня прозвучала інформація, що приміщенні Бориспільської районної лікарні (БЛІЛ), закрився аптечний пункт комунальної аптеки.

Головний лікар мед закладу Олександр Щур, коментуючи ситуацію, зазначив, що договір оренди приміщення закінчився у лютому 2019 року. Оскільки приміщення БЛІЛ належить Бориспільській районній раді, керівник не уточнював, чому власник не продовжив договір оренди для аптечного пункту від Бориспільської комунальної аптеки №24 (це один із тих аптечних закладів, що працюють за програмою «Доступні ліки»).

«Зараз у лікарні перевірка і адміністрації закладу було вказано на порушення у договірних зобов’язаннях із аптечним пунктом, тож поки його закрили», - сказав Щур.

Стало відомо, що Бориспільська міська влада у відповідь на дії районної влади збирається позиватися до суду за те, що міський аптечний пункт від аптеки №24 позбавили права оренди. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: