Бориспiль
C

Головні новини

«Штурмувати» соцзахист немає потреби — для переоформлення субсидій є 5 місяців


 

На початку травня відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Відповідно до них, щоб отримувати допомогу від держави, громадяни мають подати до відділу соціального захисту оновлену заяву та декларацію, а наразі виплата всім попереднім отримувачам субсидії припинилася автоматично. Новина викликала неабиякий ажіотаж — вже тиждень бориспільці намагаються потрапити до управління, створюючи натовп біля будівлі, в якій також знаходиться пенсійний фонд. 

Причин для паніки та нагальної потреби поспішати немає, вважає керівник управління соціального захисту Бориспільської РДА Інна Мисловська. Так, вона повідомила, що з метою уникнення утворення черг житлова субсидія всім домогосподарствам, що подали документи протягом усіх 5 місяців неопалювального періоду (травень-вересень 2021 року), 

буде призначена з травня 2021 року.

Також Інна Мисловська повідомила, що, крім безпосереднього звернення до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, оформити субсидію можна одним із наступних способів:

— через уповноважених осіб територіальних громад (у тому числі старостати) та ЦНАПи;

— заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу органу соціального захисту населення (бланки заяви та декларації можна роздрукувати з офіційного веб-сайту Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua/news/16214.html);

— через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайт Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua.

Що стосується призначення субсидії на підставі рішень комісій, утворених органами місцевої влади та органами місцевого самоврядування, то з урахуванням внесених змін, понад 98 % випадків, що раніше розглядалися комісіями, відтепер будуть призначатися органами соціального захисту населення самостійно на підставі наданих громадянами документів.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: