Бориспiль
C

Головні новини

Сміттєзвалище біля аеропорту: на шляху до ліквідації


Майже на кожній нараді у Бориспільського міського голови підіймається питання про очищення несанкціонованого сміттєзвалища біля злітної смуги аеропорту «Бориспіль». Анонсувалося також встановлення камер відеоспостереження, щоб відслідковувати порушників. «Вісті» побували біля сміттєзвалища. 

Сміттєзвалище біля аеропорту:  на шляху до ліквідації

Сміттєзвалище біля аеропорту:  на шляху до ліквідації

До сміттєзвалища веде дорога з бетонних плит, геть уся побита вибоїнами, які важко об’їхати навіть велосипедом. І така ситуація вперше порадувала. По хорошій дорозі, напевне, було б ще більше бажаючих «на шару» вивезти побутове сміття. Наближення до сміттєзвалища відчувається здалеку. Місцями дорогу перегороджують мішки з будівельними відходами та кучугури іншого непотребу. Сміттям «прикрашені» і узбіччя. Зате на великій площі, яку протягом багатьох років захаращували кучугурами сміття ледве не відразу після спроб її очистити, сьогодні розрівняна територія. На жаль, місцями видно свіжі «надходження». І це розвантажувалися не великі фури, які їдуть здалеку. Такі «порції», найімовірніше, привозять легковими автомобілями. Підкидають сміття не тільки місцеві. Інакше звідки б узялися на бориспільському смітнику зошити учениці Вишгородської школи?
На узбіччі навпроти розчищеної території вишикувались автомобільні шини. Усі ці точкові проблеми нагадують, що до повної ліквідації сміттєзвалища ще далеко.
Директор Бориспільського КП «ВУКГ» Богдан Меташоп повідомив «Вістям», що підприємство поступово вивозить сміття і з дороги, і з узбіч. Але дається все дуже складно, оскільки непотріб продовжують привозити. Стосовно перспективи встановити на тій території приховані камери відеоспостереження він зазначив, що над питанням працюють і його вирішення вже виходить на фінішну пряму.

Сміттєзвалище біля аеропорту:  на шляху до ліквідації

Сміттєзвалище біля аеропорту:  на шляху до ліквідації

Сміттєзвалище біля аеропорту:  на шляху до ліквідації

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: