Бориспiль
C

Головні новини

Новий дизайн «Сільпо» матиме авіаційну тематику. Реконструкція прилеглої території — під питанням


Новий дизайн «Сільпо»  матиме авіаційну тематику.  Реконструкція прилеглої території — під питанням

У найпершому супермаркеті Борисполя — «Сільпо» — розпочався капітальний ремонт, який триватиме три місяці. «Вісті» спробували дізнатися, чим здивує покупців оновлений магазин.

Супермаркет «Сільпо» працює у Борисполі вже близько 15 років. Розташувався він у приміщенні, яке належить Бориспільському районному споживчому товариству. Колись це був універмаг «Жовтень», нині — Торговий центр БРСТ.
Про те, що у супермаркеті назрівають великі зміни, відчувалося протягом усього травня. Поступово зменшувався асортимент, швидко закінчувалися акційні товари. Протягом останнього тижня це стало особливо помітно. Почали стрімко порожніти полиці, зникли додаткові вітрини, які виставляли посеред торгових залів.
31 травня деякі полиці вже були повністю голими. Додаткових розпродажів за зниженими цінами не було — тільки в рамках щотижневих акцій. Але люди активно розкуповували товари. 1 червня супермаркет закрився остаточно.
Слід зазначити, що реконструкція приміщення Торгового центру БРСТ триває давно. Минулого року було повністю оновлено другий поверх, він сьогодні зустрічає покупців сучасним дизайном. Стара обстановка залишилася тільки у супермаркеті.
Про деякі аспекти запланованої реконструкції «Вістям» розповів голова правління БРСТ Костянтин Струков.
— На чиї плечі ляже вантаж фінансування і проведення цієї реконструкції?
— Це спільний проект Бориспільського районного споживчого товариства та ТОВ «ФОЗЗІ-ФУД». Підготовка до його реалізації розпочалася давно. Проектна документація напрацьовувалася протягом шести місяців. Узгоджували, зважували кожну деталь.
Роботи з поточного ремонту виконувалися регулярно, не зупиняючи роботу магазину. По можливості намагалися використовувати нічний час. Але настала необхідність кардинального оновлення: не вистачало потужностей електропостачання, морально застаріло обладнання магазину.
Для проведення реконструкції виготовлено цілі стоси документації: заплановано оновлення системи електропостачання, опалення, вентиляції, водопроводу та каналізації. Це дуже кропітка робота. На реконструкцію потрібно більше технічної документації, ніж для зведення 20-поверхового будинку. Бо будувати нове завжди простіше, ніж перебудовувати.
— Чому реконструкція триватиме аж три місяці?
— До початку ремонтних робіт необхідно вивезти товар, зробити демонтаж обладнання (цю роботу почали виконувати ще до закриття магазину). Усе застаріле обладнання — стелажі, прилавки, холодильники — замінюватиметься на нове, сучасне.
— Як працюватимуть інші відділи торгового центру?
— Доступ до другого поверху забезпечений як із центрального входу, так і з торця. Покупці жодних незручностей не відчують.
— Можете привідкрити завісу: яким побачать відвідувачі оновлений супермаркет «Сільпо»?
— Оформлення залу — це результат величезної роботи професійних дизайнерів. І воно буде ексклюзивним. Оскільки Бориспіль — місто, пов’язане з авіацією, увесь світ знає про аеропорт «Бориспіль», для нового дизайну магазину обрано авіаційну тематику. Більше покупці зможуть побачити першого вересня, коли відкриється оновлений «Сільпо».
— Чи входить у проект реконструкції площа перед приміщенням?
— Не хочеться обмежуватися просто перекладанням тротуарної плитки перед фасадом — це дорого і малоефективно. БРСТ має кілька розроблених варіантів оформлення площі перед приміщенням торгового центру. Один із них на початку квітня був представлений міському голові Володимиру Борисенку та його профільним заступникам. Це повинен бути комплексний проект зі стоянкою, озелененням, дизайнерським оформленням території. Я вважаю, що місто теж має долучитися до його реалізації. Поки що це питання знаходиться на етапі обговорення.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: