Бориспiль
C

Головні новини

Партія «Слуга народу» відкрила свій офіс в Борисполі


Партія «Слуга народу» відкрила свій офіс в Борисполі


18 вересня, на
День міста, відбулося відкриття офісу Київської обласної організації політичної партії «Слуга народу» у Борисполі за адресою: Київський Шлях, 69а.

Партія «Слуга народу» відкрила свій офіс в Борисполі

На урочистому відкритті першим виступив депутат міської ради, голова фракції «Слуга народу», Ігор Шалімов:

«Хочу всіх привітати з Днем міста. Рік тому пройшли вибори, і я дякую громаді за високу довіру.

Ми це не тільки Бориспільська ОТГ, а й 98 виборчий округ. Це і Пристолична громада, і Гірська громада, і Переяславська, і Яготинська та інші.

Для того, щоб виборці змогли достукатися до політиків, ми сьогодні відкриваємо офіс 98-го виборчого округу політичної партії «Слуга Народу» в Київській області.

У нас є програма, яка розписана на 5 років. Згідно з нею ми ініціюємо наш рух та ініціативи в міській раді, щоб втілити в життя ті завдання, вирішення яких на сьогодні понад усепотрібне для нашої громади.

По-перше, це екологія. Ми ініціювали проект рекреаційної зони Княжицького озера. Всі ми пам’ятаємо, як там було п’ять років тому. Тоді було вже перше рішення на передачу озера та прилеглої до нього території комусь в оренду. Але ми з громадою разом відвоювали озеро.Наразі розпочали там перші кроки з благоустрою. Ми зробили проект, пройшли експертизу на 15 млн грн –  в рамках президентської програми там будуть розміщуватися тренажери, створена велодоріжка, буде цивілізований пляж, туалети, роздягальні, бігова доріжка та зона барбекю.

По-друге, це здоров’я. Наразі ми разом з міською владою, з міськрадою, з міським головою, за підтримки депутатів обласної ради, обласного голови  та народних депутатів Верховної Ради ініціюємо будівництво лікувального корпусу у місті Борисполі. Він матиме пологовий будинок та терапевтичне відділення.

По-третє, це транспорт. Це дуже нагальна проблема. Ми бачимо, що є проблеми з маршрутками, підвищують тарифи. Ми підтримали проект рішення про зниження тарифів, і один з наших пріоритетів – створення в нашій громаді комунального підприємства громадського транспорту. На нашу думку, у зв’язку з тим, що відсутня конкуренція у громадському транспорті, це призводить до маніпуляції та монопольних домовленостей між перевізниками. А місто не має бути заручником такого стану. Тому у громади повинна бути альтернатива – власний комунальний транспорт».

Партія «Слуга народу» відкрила свій офіс в Борисполі

Далі на відкритті свою думку висловив очільник Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Андрій Мотовиловець:

«Сьогодні ми відкриваємо офіс для того, щоб у нас був зв'язок з громадою. Для мене важливо приймати рішення, орієнтуючись на громаду. Коли ми проводимо децентралізацію, ми хочемо побачити, податки, які залишилися у громаді, ми хочемо бачити роботу будівельників, які покращують життя наших міст та сіл. Ми хочемо говорити не про політику, а про зміни. Хочемо бачити спроможну громаду.

Ми завжди будемо підтримувати важливі для громади проекти для того, щоб зміни були не тільки на словах, а щоб їх було помітно. Ми будемо докладати всі зусилля, щоб за п’ять років відбулися кардинальні зміни з покращення життя народу. Будемо працювати краще, щоб життя ставало кращим».

Партія «Слуга народу» відкрила свій офіс в Борисполі

Присутнім на заході був і Бориспільський міський голова Володимир Борисенко, який привітав усіх присутніх:

«Я хочу привітати всіх з Днем міста. Дуже символічно, що партійний осередок відкривається саме в цей день. Політика увійшла в наше життя як невід’ємна частина. Я її ділю на дві частини: геополітика (тобто Верховна Рада, Президент, Кабінет Міністрів, Обласна Рада), а є місцева політика. Коли представники «Слуги народу» йшли до міської ради, ще тоді вони сказали: «Давайте займатися роботою, а не політикою». І ми в Борисполі займаємося саме роботою і плідно співпрацюємо з усіма політичними силами. Я як міський голова у своїй інавгураційній промові сказав, що знімаю всі політичні прапори і що я є міським головою всіх політичних  сил та всіх громадян нашого міста, і так будемо далі продовжувати. Я вас щиро вітаю, що в місті є осередок. Ті люди, які віддали свої вподобання партії «Слуга народу», тепер можуть приходити в цей затишний офіс і отримувати консультації, задавати питання і отримувати відповіді. Щиро вдячний, що запросили на відкриття партійного осередку. Вітаю». 

Партія «Слуга народу» відкрила свій офіс в Борисполі

Свої побажання висловив заступник голови депутатської фракції політичної партії «Слуга народу», заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, народний депутат Артем Культенко:

«Я багато чув від своїх колег, які плани на майбутнє стоять перед нами. В День міста я б хотів, щоб кожен з вас задумався, як принести хоч якесь маленьке добро в місто. Наприклад, пофарбувати лавки, побілити дерева біля будинків, де проживаєте. Все це створює позитив та теплу атмосферу в місті. Я хочу привітати вас з міцною командою, яка є опорою. Все, що залежить від нас як депутатів Верховної Ради, ми завжди допоможемо, сприяючи розвитку Бориспільської ОТГ. Успіхів нашій великій команді».

Партія «Слуга народу» відкрила свій офіс в Борисполі

Про бачення роботи офісу партійного осередку розмірковував і заступник голови комітету, голова підкомітету цифрової та смарт-інфраструктури, електронних комунікацій, кібербезпеки та кіберзахисту Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації, народний депутат Олександр Федієнко:

«Вже близько півроку я вивчаю проблеми 98-го округу, зокрема, і міста Борисполя. Не хочу зараз розповідати про політику та давати обіцянки. Я хочу, щоб ви були критиками не за політичні вподобання, а за ті справи, які ми не зробили.

Ми відкриваємо цей офіс та працюємо разом з командою. На всіх наших зустрічах громада вже має змогу спостерігати, що ми не поодинці працюємо, а всією командою: депутати міської ради, обласної ради та народні депутати. Ми працюємо на благо всієї громади 98-го округу. І ми повинні розбудовувати, зокрема і місто Бориспіль, щоб воно ставало ще більш комфортним та придатним для сучасного життя».

Партія «Слуга народу» відкрила свій офіс в Борисполі

На завершення зустрічі виступив секретар Бориспільської міської ради Владислав Байчас:

«Хочу привітати всіх з Днем міста. Ми йшли на вибори, багато обіцяли. Можливо, поки що декому не достатньо видно, що ми робимо, адже на все потрібен час. Наразі йде багато підготовчої роботи. І в наступному році ви вже зможете побачити, що саме зроблено. Те, що ми обіцяли, ми все виконаємо. А ви нас підтримуєте, і ми вам за це вдячні. Ви можете приходити сюди в офіс в будь-який час, задавати запитання, і вам дадуть відповіді».

 

Наостанок команда партії «Слуга народу» наголосила, що найближчим часом з’явиться план зустрічей депутатів партійного осередку з мешканцями щодо вирішення всіх нагальних потреб громади.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

  1. Ага 20 вересня 2021 16:55
    • Не подобається
    • -1
    • Подобається
    Фу-фу-у! Гидоота.
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: