Бориспiль
C

Головні новини

Секретар об’єднав усі фракції задля підтримки людей


13 січня 2021 року секретар Бориспільської міської ради Владислав Байчас ініціював проведення наради з головами фракцій та представниками політичних партій «Наш край», «Слуга Народу», ВО «Батьківщина», «Опозиційна платформа – За життя», «Голос» та «Європейська Солідарність». Головна тема – звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо зниження тарифів на газ та електроенергію для населення.

«Підвищені тарифи — непосильні для пересічного українця і ми, представники місцевої влади, були обрані людьми, щоб відстоювати їхні права та інтереси. Тому було прийнято рішення написати офіційне звернення до Президента України Володимира Зеленського від імені та в інтересах мешканців Бориспільської громади з проханням взяти під особистий контроль термінове розв’язання питання щодо зниження тарифів на газ та повернення пільгового тарифу на електроенергію на перші 100 кВт год.», — зазначив Владислав Байчас.

Ініціативу Владислава Байчаса підтримали голови та представники фракцій політичних партій, представлених у Бориспільській міській раді, а саме: В. Шалімов («Наш край»), В. Деркач ( «Слуга Народу»), В. Борисенко («Європейська Солідарність»), В. Сидоренко (ВО «Батьківщина»), Є. Грона («Опозиційна платформа – За життя»), В. Горкун («Голос»).

Володимир Шалімов, «Наш край»:

«Моя думка як лідера фракції «Наш край»: як можна було так односторонньо підвищувати тарифи, знаючи, що для більшості вони зависокі? Як Уряд міг це дозволити, заздалегідь знаючи, що більшість населення їх не витягне? Ні газ, ні електроенергію, бо у них просто немає на це коштів. Тому ми вважаємо, що це звернення актуальне і ми будемо захищати наших виборців, наших людей. Треба буде їхати до Кабміну — поїдемо!».

Вячеслав Деркач, заступник голови фракції «Слуга Народу»:

«Це дуже важливе і болюче питання не тільки для Бориспільської громади, а й для всієї України. Тому ми підтримуємо ініціативу Владислава Байчаса щодо звернення до Президента України з проханням переглянути тарифи і зробити їх доступними та прийнятними для кожного мешканця».

Володимир Сидоренко, ВО «Батьківщина»:

«Ми завжди підтримували і боролися за добробут мешканців нашої громади. Ми всі йшли на вибори і обіцяли людям, що будемо відстоювати їх права та інтереси. Тому безсумнівно підтримуємо цю ініціативу, адже у важкі часи епідемії та економічного спаду в країні потрібно йти людям назустріч».

Євгеній Грона, «Опозиційна платформа — За життя»:

«Наша фракція завжди підтримувала і буде підтримувати всі ініціативи, які сприятимуть покращенню життя мешканців громади. Адже на виборах вони висловили нам свою довіру і ми не можемо їх підвести».

Володимир Борисенко, «Європейська Солідарність»:

«Це звернення є архіважливим. А маємо на сьогоднішній день те, що маємо».

Віталій Горкун, «Голос»:

«Звернення важливе, як і ситуація, що складається в цілому в Україні. Ми вже бачимо, що вже в інших містах спалахують протести. Єдине, чи виправить це зараз ситуацію, адже стане додатковим навантаженням на місцевий бюджет?».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: