Бориспiль
C

Головні новини

Вивезення ТПВ із приватного сектору: підписати договори зобов’язали всіх


На сесії міської ради 14 вересня депутати затвердили нові правила благоустрою Бориспільської громади. Відтепер укладення договорів на вивезення сміття для мешканців приватного сектору є обов’язковим.

Нагадаємо, на сьогодні договорами охоплено близько 50% дворів приватного сектору. Ще 50% будуть зобов’язані звернутися до ВУКГ для укладення договору або готуватися до адміністративної відповідальності та штрафу.
Крім того, відповідно до документу, обов’язковим є облаштування компостних ям біля приватних будинків: їх власники «зобов’язані складувати побутові відходи, опале листя, органічні рештки тощо в господарствах індивідуальної забудови на території присадибної ділянки у компостних ямах або купах для подальшого використання їх як органічного добрива». Забороняється випалювання сухої природної рослинності та органічних решток.
Вводить документ і норми щодо облаштування туалетів у дворах приватних будинків. Так, відстань до туалету має складати не менше 30 м від джерел питної води, не менше 15 м від будинку, не менше 6 метрів від дороги та не менше 3 метрів від межі земельної ділянки.

 

*ТПВ — тверді побутові відходи

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: