Бориспiль
C

Головні новини

Туалети на кінцевих зупинках громадського транспорту — обов’язкові


Туалети на кінцевих зупинках громадського транспорту — обов’язкові

Бориспільці неодноразово нарікали на сморід на кінцевій зупинці автобусів біля міського парку. Причина банальна — відсутність убиралень інколи змушує водіїв та пасажирів справляти природні потреби за деревами неподалік. Є надія, що тепер проблему буде вирішено. 

Нові правила благоустрою м. Бориспіль, за які депутати проголосували 14 вересня, містять відповідні вимоги.
«У випадку відсутності громадських туалетів та контейнерів для збору сміття на кінцевих зупинках маршрутного транспорту особи, що здійснюють пасажирські перевезення, зобов’язані протягом 1 місяця з моменту початку перевезень встановити біотуалети і контейнери та здійснювати їх обслуговування протягом всього терміну дії договору перевезень. Зазначена умова є істотною при укладанні договорів перевезення. Невиконання зазначеної умови є підставою для застосування оперативно-господарських санкцій до перевізника згідно з господарським Кодексом України у вигляді односторонньої відмови від виконання зобов’язань по договору та відмови від встановлення на майбутнє господарських відносин із зазначеним перевізником», — говориться в документі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: