Бориспiль
C

Головні новини

Тарифи Бориспільтепломережі залишилися без змін


У середу 10 листопада відбулося позачергове засідання виконкому Бориспільської міської ради з питання внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.10.2021 № 808 «Про встановлення комунальному підприємству теплових мереж «Бориспільтепломережа» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів на території Бориспільської міської територіальної громади». 

Директор Бориспільтепломережі Маріанна Желєзко повідомила «Вістям», що у згаданому рішенні було допущено технічну помилку. Всі розрахунки проводилися з урахуванням введення в дію тарифів із 1 жовтня. Це відображено і в додатках. А от у самому рішенні стоять інші дати — 13 і 18 листопада (залежно від категорії споживачів). Це не дозволяє провести нарахування за отримане тепло. 

Відповідно до прийнятих змін тарифи для усіх категорій споживачів діятимуть із 1 жовтня 2021 року. Зважаючи на те, що КПТМ «Бориспільтепломережа» майже всім споживачам послуг проводить нарахування за показами лічильників, а ті, у кого лічильник відсутній, оплачують тільки дні, коли тепло реально подавалося, це рішення жодним чином не впливає на суми у платіжках.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: