Бориспiль
C

Головні новини

Педіатра можна викликати додому. Але за гроші


Із 15 грудня у КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» розпочинає надання послуги «Виїзд лікаря-педіатра». Послуга поки надаватиметься в тестовому режимі і буде діяти на території м. Бориспіль, у селах Бориспільської ОТГ та прилеглих до Борисполя сіл. Про це повідомив керівник міської первинки Євгеній Черенок.
За його словами, замовлення виклику лікаря-педіатра до пацієнта за місцем проживання/перебування для надання педіатричних послуг здійснюється з 8:00 до 18:00, крім суботи, неділі та святкових днів за допомогою телефонного дзвінка до будь-якої міської амбулаторії. Виїзди здійснюються до 16:00. Виїзд лікаря-педіатра здійснюється в день виклику, за умови наявності вільного місця в графіку виїздів, а за відсутності вільного місця — на наступний день.
Виїзди здійснюють лікарі-педіатри Олег Поздняков та Юлія Панасевич.
Євгеній Черенок наголосив, що виїзди здійснюються на платній основі, адже послуга не входить до переліку гарантованих державою медичних послуг. Є ситуації, регламентовані внутрішнім наказом центру, де виїзд до задекларованого пацієнта здійснює безкоштовно або на розсуд лікаря-педіатра, з яким заключено декларацію. Вартість послуги від 300 до 450 грн, з цінами можна ознайомитися на сайті КП «ЦП МСД».

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

  1. Євгеній Черенок 16 грудня 2021 13:56
    • Не подобається
    • +1
    • Подобається
    Доброго дня, а Вам хтось давав дозвіл на репост даної інформації???
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: