Бориспiль
C

Головні новини

Звіт про роботу депутата Бориспільської міської ради Олександра Сафонова за 2020-2021 роки


Звіт про роботу депутата Бориспільської міської ради Олександра Сафонова за 2020-2021 роки

23 листопада 2021 року спливає рік з дня складення присяги депутатами Бориспільської міської ради VIII скликання. У зв'язку з цим, на виконання вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та з метою ефективного інформування жителів територіального округу, надаю для ознайомлення звіт про результати депутатської діяльності.

Робота у виборчому окрузі

Моя діяльність як депутата Бориспільської міської ради спрямована в першу чергу на представництво інтересів громади та на захист інтересів виборців територіального округу — у межах депутатських повноважень, наданих чинним законодавством.
За територіальним розподілом я представляю в раді 23-й територіальний округ, до якого входять села Любарці та Тарасівка Бориспільської ОТГ. З метою ефективної комунікації з жителями щотижнево проводяться особисті прийоми громадян.
Стараюся оперативно реагувати на всі звернення та в межах повноважень вирішувати поставлені питання, в тому числі, у разі необхідності, шляхом направлення відповідних депутатських звернень.
Найчастіше звертаються громадяни з метою отримання матеріальної допомоги. Зокрема, в ході депутатської діяльності за цей рік було проведено близько сорока обстежень житлових і матеріально-побутових умов, по яких складено акти та передано до виконавчого комітету міської ради заяви з відповідними пакетами документів для отримання жителями територіального округу, які перебувають у складних життєвих обставинах, матеріальної допомоги, згідно рішення міської ради від 24.12.2020 № 46-3-VІІI «Про затвердження комплексної програми «Турбота» на 2021-2023 роки» (зі змінами).
Станом на початок листопада було надано одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам на загальну суму більше 100 000 грн за рахунок коштів, виділених депутату округу. До кінця 2021 року розподілено решту коштів (депутату виділено на надання матеріальної допомоги 75 000 на півріччя, відповідно — 150 000 грн на рік). На жаль, суми матеріальної допомоги обмежені, особливо враховуючи те, що чисельність офіційно зареєстрованих жителів сіл Любарці та Тарасівка становить 2 977 осіб, однак намагаємося допомагати кожному, хто цього потребує, в міру можливостей.

Діяльність у раді та її органах

Як депутат міської ради, я входжу до депутатської фракції Київської обласної організації політичної партії «Слуга Народу». Завжди беру особисту участь в обговореннях та прийнятті рішень на засіданнях депутатської фракції та сесій міської ради, перш за все відстоюю інтереси громадян.
Входжу до складу постійної комісії міської ради з питань індивідуального будівництва та землекористування, обраний її секретарем. Винесені на розгляд комісії питання опрацьовуються членами постійної комісії, за необхідності заслуховуються присутні на засіданнях заявники, землевпорядники, здійснюються виїзди членів комісії за місцезнаходженням земельних ділянок. За результатами розгляду та голосування питання виносяться з відповідними рекомендаціями на розгляд сесії міської ради, по деяких надаються письмові обґрунтовані відповіді заявникам.
Так, з початку функціонування комісією Бориспільської міської ради VIII скликання з питань індивідуального будівництва та землекористування проведено 38 засідань, розглянуто більше 2500 профільних питань, з них щодо земельних ділянок, розташованих у межах Любарецького старостинського округу — близько 250 звернень. Всі порядки денні та протоколи засідань комісії з питань індивідуального будівництва та землекористування перебувають у вільному доступі та розміщені у відповідному розділі на сайті Бориспільської міської ради.

Щодо прийнятих рішень

Міською радою VIII скликання протягом 2020-2021 років прийнято ряд рішень, на підставі яких виділялися кошти на ремонт та обслуговування об’єктів, розташованих в селах Любарці та Тарасівка. Деякі роботи виконано, частина запланована до виконання та перебуває на етапі розробки проектної документації. При цьому, прийняття та реалізація даних рішень є спільною заслугою депутатського корпусу, профільних структурних підрозділів виконкому міської ради, старости округу, яким щиро вдячний за сприяння та підтримку.

Дороги

Здійснено капітальний ремонт доріг (висипка ЩПС) по вулицях Лермонтова, Короленка, Марини Копач у селі Любарці: встановлено дорожнє покриття загальною довжиною 2 614 метрів та площею 7 905 квадратних метрів, на що виділено з міського бюджету кошти в сумі понад 2 625 000 грн.
Також виділено кошти в сумі близько 100 000 грн на виконання проектно-кошторисних робіт та експертизи щодо капітального ремонту (асфальтування) доріг по вулицях Шевченка та Туполєва в селі Любарці. Після завершення проектних робіт та визначення їх вартості буде можливість виділення коштів та виконання безпосередньо робіт з асфальтування.
Крім того, через села Любарці та Тарасівка проходять дві автомобільні дороги обласного значення: О100409 М-03/-Любарці-Старе та О100403 Тарасівка-Мирне-/Н-08, стан яких викликає чимало критики та, відповідно, звернень громадян. Мною направлено депутатське звернення та здійснюється комунікація з представниками Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації щодо ремонту та благоустрою цих доріг. Обслуговуючою організацією ТОВ «СпецКомплект Постач», яка надає послуги з їх експлуатаційного утримання, здійснено частковий ямковий ремонт, встановлено дорожні знаки на автодорозі в селі Тарасівка. Обсяг необхідних робіт є значним, виконана лише їх незначна частина, а якість виконання бажає кращого, тому переговорний процес триває.

Ремонт приміщень

Відремонтовано приміщення двох кабінетів у загальноосвітній школі в селі Любарці, на що виділено з міського бюджету кошти в сумі 179 990 грн. Також на суму 154 904 грн закуплено обладнання для школи (меблі, комп’ютер, мультимедійна дошка з проектором).
На завершальному етапі капітальний ремонт системи опалення в Любарецькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко», на що виділено кошти в сумі більше 1 млн грн. Виконано капітальний ремонт систем пожежної сигналізації, систем оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи передавання тривожних сповіщень в загальноосвітній школі, дитячому садочку, стаціонарному відділенні територіального центру в с. Любарці.
Завершено капітальний ремонт приміщення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в селі Любарці (відділення територіального центру).
Здійснено капітальний ремонт вхідної групи та санвузлів будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Любарці, на що з міського бюджету виділено 275 589 грн.
Виділено кошти в сумі 150 000 грн на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт частини приміщень для облаштування амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Матросова, 25-А в селі Любарці Бориспільського району Київської області», оголошено відповідний тендер.

Комунікації та благоустрій території

Мною ініційовано початок процесу по розчищенню водойми Полянь, розташованої в межах округу, з метою отримання можливості належної її експлуатації та організації зони відпочинку для жителів громади. Виділено з депутатського фонду кошти на загальну суму 84 968 грн на виконання проектнокошторисних робіт та експертизи: «Капітальний ремонт: Поліпшення технічного та екологічного стану водойми Полянь в с. Любарці Бориспільського району Київської області» (в сумі 49 809 грн), та на виконання інженерно-геодезичних вишукувань по об’єкту (в сумі 35 159 грн). Наступного року планується перейти до виконання безпосередньо робіт по очищенню озера.
Крім того, зважаючи на нагальну потребу жителів у безперебійному забезпеченні якісною питною водою, мною направлено звернення до міської ради з метою виділення з депутатського фонду коштів на розробку проектно-кошторисної документації для капітального ремонту артезіанської свердловини. На розробку техніко-економічного обґрунтування з капітального ремонту водогону, артезіанської свердловини, встановлення системи очистки із знезараження та знезалізнення води, встановлення бювету в с. Любарці Бориспільського району Київської області виділено кошти в сумі 50 000 грн. Також виділено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт бювету в с. Любарці Бориспільського району Київської області».
Виготовлено проектно-кошторисну документацію «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Лесі Українки, Шевченка, Новій, Авіаторів і зовнішніх електричних мереж від ТП-1647 в селі Тарасівка Бориспільського району, Київської області».
Міською радою виділено кошти та оголошено тендер на капітальний ремонт огорожі по вул. Першотравнева — вул. Центральна біля будівлі ЦНАП в с. Любарці Бориспільського району Київської області в сумі 229 852 грн та на капітальний ремонт огорожі по вул. Центральна, парк, в с. Любарці Бориспільського району Київської області в сумі 254 527 грн.

Громадський бюджет

За результатами голосування за громадські проекти відповідно до програми «Громадський бюджет Бориспільської міської територіальної громади на 2019-2023 роки» (зі змінами), затвердженої рішенням міської ради від 05.03.2019 № 4120-53-VII, серед проектів-переможців необхідну кількість голосів набрав проект «Спортивно ігровий майданчик в с. Тарасівка». Завдяки активним громадянам-ініціаторам, розробникам, а також жителям, які віддали свої голоси, цей проект вартістю 192 722 грн буде реалізований у 2022 році за кошти громадського бюджету.
Продовжуємо працювати разом, в тісній співпраці з профільними структурними підрозділами міської ради, депутатами. Завжди готовий чути конструктивні пропозиції та зауваження активних громадян.

До відома громади

Прийом жителів територіального округу здійснюється щосереди з 10:00 до 12:00 години за адресою: с. Любарці, вул. Центральна, 67 (приміщення колишньої сільської ради, в кабінеті старости Любарецького територіального округу). У разі необхідності, можливий виїзний прийом у с. Тарасівка — за попереднім записом. Окрім того, за наявності зауважень чи пропозицій, з метою отримання додаткової інформації та для запису на прийом, просимо звертатися за телефоном: (067) 501-92-41.
Враховуючи введення карантинних обмежень перевага надається дистанційному спілкуванню, що не впливає на якість вирішення питань.

З повагою Олександр Сафонов

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: