Бориспiль
C

Головні новини

Як узаконити «базу ракетників»


Інформація про занедбану «базу ракетників» на території громади, яка могла б стати полігоном для військових зборів територіальної оборони, неодноразово звучала у міськвиконкомі та обговорювалася на сторінках мережі Фейсбук. Знаходиться вона неподалік від повороту на Городище із дороги у напрямку Рогозова. На сесійному засіданні 18 лютого було прийнято рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель орієнтовною площею 25,00 га на території Глибоцького старостинського округу Бориспільського району Київської області».

У коментарі «Вістям» заступник міського голови Сергій Лещенко пояснив, що у рішенні йдеться саме про цю базу. За його словами, вона була передана на баланс державного підприємства «Артем», але земельна ділянка належним чином не оформлена і не відведена. Для того, щоб упорядкувати територію, потрібно починати з землі. Рішення сесії передбачає інвентаризацію землі під старими будівлями, які сьогодні знаходяться у занедбаному стані. Необхідно підняти всі архівні документи, з’ясувати, що кому і коли передавалося, знайти відповідні акти. Оформивши земельну ділянку під будівлями на міську раду, можна буде провести процедуру по оформленню за Бориспільською громадою і розташованих на ній будівель.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: