Бориспiль
C

Головні новини

Мешканці можуть долучитися до розробки плану розвитку громади


З метою забезпечення сталого розвитку громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, Бориспільська міська рада розпочала процедуру розробки комплексного плану просторового розвитку території Бориспільської міської територіальної громади. Це документ, який буде відігравати головну роль в подальшому розвитку громади, тому дуже важливо при його розробці врахувати усі нюанси та побажання мешканців.
Управління містобудування та архітектури пропонує мешканцям громади долучитись до розробки цього документу. Як зазначають фахівці, будь-який мешканець може надати свої пропозиції щодо того, як він бачить розвиток тієї чи іншої території. Пропозиції приймають в управлінні містобудування та архітектури.
Для того, аби узагальнити усі пропозиції, 15 березня в міській раді пройде стратегічна сесія, на якій і буде сформоване завдання на розробку комплексного плану розвитку території Бориспільської громади.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: