Бориспiль
C

Головні новини

На кладовищах встановили контейнери для сміття


Війна війною, а Бориспіль прибирається після зими і готується до Великодня та поминальних днів. Міський голова Володимир Борисенко у одному зі своїх звернень наголосив, що наводити лад на могилах потрібно цивілізовано. На кладовищах встановили 10-тонні контейнери, вони призначені для залишків після впорядкування могил.

Детальніше питання прокоментував «Вістям» директор КП «Виробниче управління комунального господарства» Микола Корніяка. Він зазначив, що контейнери встановлено поки лише на двох цвинтарях: два із них на кладовищі, що на вул. Тургенєва (там було дві локації стихійних смітників) і один на Бежівці. Без контейнерів залишилось Рогозівське кладовище. Воно потребує чотирьох або п’ятьох контейнерів, але замовити їх у виробника поки неможливо — він не працює. Минулої осені ВУКГ придбало 11 контейнерів, більшість із них встановили на сміттєвих майданчиках міста. 

Попередньо кладовища прибрали. Контейнери дозволять не лише зберегти кладовища охайними, 

але й суттєво зекономлять кошти місцевого бюджету, призначені на прибирання стихійних смітників. Мешканців Борисполя просять поважати місто та пам’ять про померлих, шанувати працю комунальників і складати сміття до контейнерів, а не влаштовувати стихійні звалища.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: