Бориспiль
C

Головні новини

У Борисполі з квітня діє відділення неекстреної медичної допомоги


Враховуючи воєнний стан, відсутність транспортного сполучення з багатьма районами Борисполя та деякими селами Бориспільської ОТГ, а також селами прилеглих громад, на базі КНП «Бориспільський міський центр первинної медичної допомоги» з 01.04.2022 року розпочинає діяти відділення неекстреної медичної допомоги (ВНМД). Медичну допомогу, яка відповідає неекстреним викликам (постанова КМУ від 16.12.2020 року №1271), можна буде отримати з 8:00 до 19:00 кожного дня без вихідних як безпосередньо в міській амбулаторії №1, так і по виклику за місцем проживання.
Про це повідомив керівник підприємства Євгеній Черенок на сторінці у мережі Фейсбук.
За його словами, надання медичних послуг на час воєнного стану безкоштовне, приймаються лише пожертви на підтримку Збройних Сил України (через Приват24) та/або на паливо для санітарного транспорту.
Бригаду ВНМД можна викликати в наступних випадках:
— діагностичне обстеження (ЕКГ, вимірювання артеріального тиску, глюкози крові, холестерину, швидке тестування на антиген СOVID-19;
— вакцинація проти СOVID-19 вакциною CoronaVac;
— проведення маніпуляцій (ін’єкцій, інфузійної терапії);
— догляд за важкохворими, за онкохворими, за пацієнтам, яким надається паліативна допомога;
— медична допомога пацієнтам з інвалідністю, стан яких не дозволяє самостійно добратися до лікувального закладу;
— при t≥38,5˚С та висипом на тілі;
— пацієнти з неврологічними захворюваннями або наслідками неврологічних захворювань, які супроводжуються вираженими порушеннями рухової активності;
— пацієнти з захворюванням серцево-судинної системи, які супроводжуються хронічною серцевою недостатністю ІІБст. ФК ІІІ,ІV; ІІІст;
— діти першого року життя з підвищеною t≥38,5˚С понад доби;
— пацієнти в післяопераційному періоді;
— пацієнти після перенесеної складної травми опорно-рухового апарату (переломи кісток нижніх кінцівок, тазу, хребта);
— інші стани після погодження з лікарями центру;
— транспортування з дому до лікарні або навпаки, транспортування в лікувальні заклади м. Києва (з попереднім погодженням).
Переліченими послугами можуть скористуватися всі, незалежно від наявності декларації.
Поки послуга надається в пілотному режимі, її замовлення здійснюється до 18:00. Якщо послуга буде користуватися попитом, то відділення переведуть на цілодобовий режим.
Враховуючи вище викладене, наголосив Євгеній Черенок, робота чергового кабінету в міській амбулаторії №2 припиняється, точніше, переноситься в міську амбулаторію №1.
Для замовлення послуги телефонуйте в будні з 8:00 до 18:00 за номером +380 93 089 5040. Після того, як ви чітко відповісте на всі поставлені диспетчером питання, вам повідомлять орієнтовний час прибуття бригади неекстреної медичної допомоги.

Важливо! Бригада не виїздить у місця проведення активних бойових дій, але може евакуювати легких стабілізованих поранених з «зеленої» зони. Екстрені виклики не обслуговуються. 

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: