Бориспiль
C

Головні новини

Володимир Борисенко: «Будинок на Робітничій не займатиме зелену зону, на ній буде сквер»


Володимир Борисенко:  «Будинок на Робітничій не займатиме зелену зону, на ній буде сквер»

Нещодавно «Вісті» писали про початок будівельних робіт на вул. Робітничій, неподалік озера. Повідомлялося, що на місці планують звести дитячий будинок сімейного типу для переселенців за фінансування благодійного фонду Олени Зеленської. 

Про подробиці майбутнього будівництва та співробітництво з фондом «Вістям» розповів Бориспільський міський голова Володимир Борисенко.
За його словами, місто почало співпрацю ще минулого року і будівництво будинку сімейного типу — не перший запланований об’єкт у Борисполі.
«Ми вели перемовини з фондом Олени Зеленської по двох об’єктах: ДЮСШ (з добудовою) та кінотеатру (з реконструкцією та перепрофілюванням у будинок дитячої творчості). Роботи у ДЮСШ мали розпочатися вже у цьому році. На жаль, через війну реалізацію проектів довелось відкласти. Натомість фонд запропонував місту стати пілотним у рамках реалізації проекту переселення дитячих будинків сімейного типу зі сходу України», — зазначив Володимир Борисенко.

Володимир Борисенко:  «Будинок на Робітничій не займатиме зелену зону, на ній буде сквер»

Умовою співпраці було виділення земельної ділянки з гарним доступом до об’єктів соціальної інфраструктури: шкіл, садочків тощо. Місто запропонувало кілька варіантів. Працівники фонду зупинились на ділянці на вул. Робітничій. Будівництво буде вестись повністю за рахунок фонду.
Володимир Борисенко заперечив твердження, що об’єкт будуватимуть у межах зеленої зони (відповідно до генплану).
«Це не так, ділянка лише межує з зеленою зоною, з місцем, де ми плануємо облаштувати сквер. Хочемо попросити фонд про допомогу в облаштуванні скверу одразу по завершенню будівництва. Там треба додати зелених насаджень, облаштувати доріжки та освітлення, встановити лавочки», — пояснив міський голова.

Також Володимир Борисенко запевнив, що ділянка під будівництво виділена в комунальну власність, і будинок теж буде оформлений на місто. Це умова фонду. Сім’я, яка переїде в нього, зможе переоформити житло на себе лише через п’ять років. Все буде залежати від того, як вона себе зарекомендує. Зводити будинок планують за каркасною технологією. Це дозволить завершити роботи протягом двох місяців.
«Якщо все буде добре, то згодом такі будинки почнуть зводити і в інших містах України. Можливо, і в нас збудують ще кілька. Вважаю, що ми повинні йти назустріч людям, які мають на вихованні 10 і більше дітей, та допомагати їм переїхати подалі від місць проведення активних бойових дій», — підкреслив міський голова.

Володимир Борисенко:  «Будинок на Робітничій не займатиме зелену зону, на ній буде сквер»

Володимир Борисенко:  «Будинок на Робітничій не займатиме зелену зону, на ній буде сквер»

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: