Бориспiль
C

Головні новини

У Гірській громаді почистять криниці


Гірська громада отримає фінансову підтримку для очистки колодязів громади. Про це повідомила ГО «Взаємодія і партнерство».

За їх інформацією, крім централізованого водопостачання з артезіанських свердловин, поширеним джерелом питного водопостачання у приватних будинках громади є також шахтні колодязі. Якість води в них потрібно постійно контролювати та вчасно проводити очисні роботи, адже вода може бути одним із джерел передачі небезпечних інфекційних хвороб. Причин забруднення води може бути багато. Це і стічні води, що просочилися в ґрунт, і хімікати, вживані в сільському господарстві, і дощі, які можуть потрапляти в криницю, і навіть трупи тварин, птахів, які випадково потрапили туди. На якості води позначається й плин часу. Поступово всередину потрапляє різне дрібне сміття, комахи, листя, пил, бруд і т. п.

Особливо важливо мати альтернативні джерела постачання води під час війни.

Тому громадська організація стала учасником проекту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» ВБО «Конвіктус Україна» та подала заявку на участь в конкурсі з надання цільової благодійної допомоги на проведення робіт по очистці колодязів.

Заявка успішно пройшла конкурсний відбір і отримала підтримку донорів. Наразі укладено угоду щодо фінансування робіт по очистці 20-ти колодязів. Із них 10 знаходяться у Горі, 5 у Мартусівці та 5 у Ревному.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: