Бориспiль
C

Головні новини

Майно ОПЗЖ та інших заборонених партій перейде у власність держави


На засіданні Кабінету Міністрів України прийнято постанову «Про питання переходу у власність держави майна, коштів та інших активів забороненої судом політичної партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень». Постанова визначає порядок виконання рішення суду про заборону політичної партії в частині переходу у власність держави її активів.

Як зазначив Міністр юстиції України Денис Малюська, відповідно до процедури спочатку вживаються заходи щодо розшуку майна політичної партії. За їх результатами Мін’юст складає та затверджує перелік майна політичної партії. У ньому зазначаються загальні характеристики такого майна (місцезнаходження, загальна площа об’єктів нерухомості, відомості про виявлені рахунки політичної партії, цільове призначення та кадастрові номери земельних ділянок, розміри часток у статутних капіталах юридичних осіб тощо).

Якщо перелік майна містить відомості про цінні папери, корпоративні права, нерухоме або рухоме майно (крім об’єктів права інтелектуальної власності, земельних ділянок та коштів), то уповноваженим органом управління таким майном пропонується визначити Фонд державного майна України. Якщо Перелік майна містить відомості про кошти на рахунках в банках забороненої судом політичної партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень, кошти на вимогу Мінюсту будуть зараховані до державного бюджету. 

Також Порядком пропонується передбачити особливості механізму забезпечення переходу у власність держави земельних ділянок, які належали на праві власності забороненій судом політичній партії. Зокрема, врахувати положення Земельного кодексу України, згідно з яким право власності на земельні ділянки, визнане за державою рішенням суду, реалізується органами виконавчої влади.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: