Бориспiль
C

Головні новини

Фракція ОПЗЖ у Бориспільській міській раді припинила існування


На сесійному засіданні Бориспільської міської ради 19 квітня 2022 року було прийнято рішення про розпуск фракції «Опозиційна платформа — «За життя»

Про те, що у Бориспільській міській раді перестала існувати фракція «Опозиційна платформа — «За життя», «Вістям» повідомив заступник Бориспільського міського голови Євгеній Грона, який від початку каденції очолював фракцію. Він зазначив, що ще до війни подав заяву про вихід зі складу депутатського корпусу, оскільки вже обіймав посаду заступника мера міста. Але задовольнити цю заяву не встигли.
«Я не був у складі партії ОПЗЖ, але обирався депутатом від цієї партії — розповідає Євгеній Грона. — Із самого початку ми збирали команду людей, кожного з яких підтримуватимуть не за партійною приналежністю, а як особистість, яка працює на благо громади, на благо своїх виборців, які завойовуватимуть довіру своїми вчинками. Війна показала, що вибір було зроблено правильний. Усі депутати фракції залишилися на своїх місцях і разом із депутатським корпусом Бориспільської громади активно працюють, допомагають і мешканцям міста, і військовим.
Відразу після початку війни відбулися збори депутатів фракції і було прийнято рішення, що фракції ОПЗЖ у міській раді не буде. Таке рішення прийняли задовго до того, як це питання прозвучало на рівні держави та Верховної Ради».
Євгеній Грона пояснив, що депутати ліквідували фракцію, але кожен із них працюватиме на округах як позафракційний. На сьогодні діяльність партії «Опозиційна платформа — «За життя» призупинена, але офіційних роз’яснень із цього приводу немає. Рішення про вихід із партії кожен може прийняти особисто.
Співрозмовник наголосив, що Бориспільська міська рада працювала і продовжує працювати стабільно, як злагоджений механізм. Головною метою для всіх депутатів був розвиток нашого міста, жодна з партій не виносила на перший план свої партійні амбіції. За весь час роботи не було прийнято жодного рішення, яке б протирічило інтересам України чи Бориспільської громади. Сьогодні депутати продовжують працювати, зокрема на округах.
Інформацію доповнила заступник міського голови Людмила Бистра: «У фракції ОПЗЖ Бориспільської міської ради зібралися різні за віком особистості, з різним життєвим та професійним досвідом. Ця фракція у раді ніколи не була роз’єднуючою. Вони ніколи не навантажували міську раду і своїх виборців проросійською ідеологією».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

 1. 1 5 травня 2022 19:51
  • Не подобається
  • 0
  • Подобається
  на другий місяць війни вони "призупинили" та "індивідуально вирішують"....
  але це не "роз`єднуюча позиція"...
  а ксьонзенко як "голосував"?
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: