Бориспiль
C

Головні новини

ОСББ Борисполя продовжують отримувати компенсацію за придбані генератори


Ще три міських ОСББ отримають компенсацію за придбані генератори. Відповідний протокол комісії з питань визначення розміру часткової компенсації вартості об’єктів закупівлі генераторів для забезпечення життєдіяльності багатоквартирних будинків затвердили під час засідання виконавчого комітету 27 лютого. Таким чином вже сім ОСББ отримують цю компенсацію.

«Бажаючі ще є. Зараз йде робота по збору документів. Як тільки усі пакети необхідних паперів будуть надані, ми будемо виїжджати комісією на місце і перевіряти підключення», — зазначив заступник Бориспільського міського голови Віталій Горкун.

Нагадаємо, що для отримання часткової компенсації уповноважений представник ОСББ чи управляючої компанії повинен подати у Центр надання адміністративних послуг заяву та наступні документи:
— копію платіжних документів, які підтверджують факт купівлі генератора;

— копії документів із зазначенням технічних характеристик генератора;

— копія витягу з єдиного реєстру юридичних осіб на компанію, яка забезпечує утримання будинку (ОСББ чи управляючу компанію);

— документ, який підтверджує повноваження юридичної особи на управління спільним майном;

— реквізити банківського рахунку заявника.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: