Два тижні тому працівники зеленого господарства КП ВУКГ міста Борисполя відновлювали зелену зону не вулиці Головатого навпроти магазину «Маяк». За цей час завдяки регулярному поливу вже проросла газонна трава. Але здійснилися побоювання керівника зеленого господарства Ольги Клименко — на вологій землі добре видно глибоку колію від коліс. Схоже, без примусових пристроїв обмеження з боку проїжджої частини нововпосіяну траву не вберегти.
Ще гірша картина на таких самих відновлених зелених зонах уздовж Київського Шляху між ринком на вулиці Луговій та комплексом «Золоте руно». «Вісті» раніше писали, що там під час дощів на пів дороги розливалася вода. Після того міські комунальники зрізали земляний бугор на узбіччі, дали стік воді і відновили газон. Посіяна трава ще не встигла прорости, зате земля вже полініїна глибокими смугами коліс. Напевне, ситуацію можуть врятували бетонні напівсфери.




коментарі